A-olej na amfetamin pomocí methanolu + kyseliny sírové

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Zdravím všechny !
Potřebuji vás na recept, který neznám.

Obvykle jsem k získání síranu amonného z a-oleje používal kyselinu sírovou + aceton, jak je vysvětleno zde : https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...mine-synthesis-from-p2np-via-al-hg-video.196/.

Ale před nedávnem jsem byl vyzván, abych se podíval na jiný způsob.
K tomu jsme použili :
- 2 000 ml A-oleje
- 3 060 ml metanolu
- 440 g kyseliny sírové 98 %

Mým úkolem bylo pouze poslouchat a dělat to, co jsme po mně chtěli (nezasahovat do průběhu procesu).
Jak to probíhalo :
- Nejdříve jsme všechny ingredience uložili do mrazáku, aby reakce s kyselinou sírovou později probíhala plynuleji.
- Pak jsme smíchali olej s metanolem.
- Asi po 10-15min, abychom se ujistili, že je roztok velmi dobře promíchaný, jsme pomalu kyselinu a pokračovali v míchání.
- Na konci bylo PH 7,8. Vložili jsme ho na 20 hodin do mrazáku.
- Kvůli malému mrazáku jsme v něm konečnou směs rozdělili na 4 části. Mezi koncem míchání a okamžikem, kdy jsme dali poslední část do lednice, se PH zvýšilo na 8,1.
- S 2 l amfetaminového základu jsme vyrobili asi 4,5 kg.

Poté jsem byl velmi zklamaný, protože přišlo mnoho dotazů, ale lidé, kteří mi to ukazují, nejsou chemici, jen postupují podle receptu, který mají...

Takže především, nevíte, jestli je to legální způsob, jak vyrobit amfetamin sulfát z a-oleje ?

Neděláme žádnou filtraci, nějaké zbytkové rozpouštědlo může být stále přítomno a snižovat čistotu?

Je Ph 7,8 dostatečné? Je to problém, když se to vrátí na 8,1?

Konečný výsledek byl bílý, ale lokálně je vidět žlutooranžová skvrna (velmi lokální a nezdá se, že by se rozšiřovala).


Možná potřebujete více informací, které jsem zakázal říct, jen si mě všimněte ;)

a pokud tento případ již byl na jiném příspěvku, opravdu se omlouvám za nepříjemnosti !

Děkuji vám všem !
 

Phanyl666

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Jistě jeho legálnost, pro vydělávání peněz ne čistých věcí.
Já bych použil aceton, ten schne rychleji, aby zůstal čistý suchý prášek, ne ta mokrá zasraná pasta, které trvá věčnost, než uschne...
Ph je dobré, možná ještě pár ml kyseliny sírové, aby se všechen olej přeměnil a nezanechal ve výrobku zápach.
Nezapomeňte, že amfetamin sulf má být suchý prášek a nemá mít vůbec žádný zápach.
Hodně štěstí
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Ph 6,8/7 bro více kyseliny sírové!
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Obvykle se pohybuje kolem 6/6,5. Tentokrát jsem však nebyl MC.
Zásadní rozdíl byl tentokrát v tom, že jako by se po zmrazení objevila nějaká žlutá skvrna, možná míchání nebylo dokonalé...
 

Professor

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Asi hloupá otázka, ale mám zmrazit zakryté, nebo nezakryté?
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Dělám to nepokrytě, ale abych byl upřímný, nevím, jestli je v tom takový rozdíl.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Jak hustý filtr je třeba použít?
 
Top