Dobrý způsob zasílání balíčků ?

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den,
Takže v podstatě jsem začal svůj vlastní malý podnik a snažím se přijít na způsob, jak bezpečně vnímat balíčky, takže tam je můj dotaz :
Jaká je podle vás nejlepší poštovní služba pro zasílání uvnitř země, jako ne do cizích zemí, přemýšlel jsem o použití Mondial Relay s Fake name and adresse (nastavil jsem náhodný název společnosti a vzal náhodnou adresu), bude to fungovat ? Zatím pracuji pouze s c-liquids, je bezpečné posílat a pokud ne, proč ?
Přeji krásný den.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Pro interní poštu je nejlepší DPD, pro mezinárodní poštu je nejlepší DHL. U společnosti DPD můžete využívat drop shopy, kdy svou zásilku podáte v nejbližším drop shopu, příjemce pak dostane svou zásilku ve svém nejbližším drop shopu. Zasílání C-liquidu by mělo být mimořádně bezpečné, prostě vypadá/působí a rentgenuje úplně stejně jako běžný balíček s eliquidem.
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Co je to kapalina C ?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Syntetický kanabinoidní eqliuid pro vaping
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Dobře, nejprve děkuji za odpověď. Rád bych se zeptal na další otázky, pokud vám to nevadí.
Jaká je nejlepší rada tour pro infos odesílatele, nejsem tak hloupý, abych uvedl vlastní, ale stačí uvést jen název společnosti, který jsem si vymyslel, a náhodnou adresu ? Taky jsem chtěl udělat letáky, které bych dal do balíčku se zbožím něco se značkou a věci, které by vypadaly jako rlly legální balíček, mám si tenhle nápad nechat nebo ho vyhodit ?
Jestli máte ještě nějaké rady, budu vám vděčný, rád si to vyzkouším sám, ale raději se nenechám chytit.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Stačí si vymyslet reálně znějící adresu, ujistěte se však, že je správné poštovní směrovací číslo, rád používám skutečné adresy a číslo změním na příliš vysoké, aby bylo na ulici. Najděte si místo, které pronajímá kanceláře více podnikům pod stejnou adresou, a použijte jejich adresu. Na tom opravdu nezáleží. Nevím, v jaké zemi žijete, ale v mnoha zemích mimo USA nechodí s čichacím psem ani neprovádějí rentgen pošty, takže si dělejte, co chcete. Jak jsem řekl, zabalte to jako normální eliquid, pokud se balíček roztrhne a obsah se vysype během přepravy, nebude to podrobeno žádné skutečné kontrole, jen to bude zalepeno zpět. Lidé mají co dělat a třídící úřady mají vysoké tempo. Dávejte si také pozor na otisky prstů/vlasů atd. uvnitř balíku.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
76
Reaction score
46
Points
18
Kapaliny C jsou velmi bezpečné pro zasílání, vypadají jako jiné jednoduché kapaliny. Pro balení podle mého názoru dvakrát nebo třikrát vakuujte a pokaždé vše promyjte alkoholem, abyste zrušili každou stopu, pak použijte milární sáček pro zabránění rentgenovému záření (na milární sáček jsou různé názory, nemyslím si, že může zcela zabránit rentgenovému záření, ale pokus není špatný). Nezapomeňte vždy používat rukavice, otisky prstů mohou být vážným problémem. Jakmile výrobek zabalíte, schovejte ho do něčeho legálního.
Zpáteční adresa může být úplně vymyšlená a stejně tak vaše jméno, bude to problém kupujícího, pokud se rozhodne vám dát svou skutečnou adresu, prostě na to nemyslete. Pokud chcete puntovat letáky nebo samolepky s vaší značkou, doporučil bych je dát do vnějších vysavačů, takže vše bude pohromadě a schovat. Hodně štěstí! :)
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Nechtějí po vás občanský průkaz, když ho chcete poslat?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ujistěte se, že vaše poštovní směrovací číslo odpovídá oblasti, ze které odesíláte. Nezapomeňte, že poštovní doručovatelé obvykle znají všechny adresy jmen a podniků ve své oblasti.
 
Top