5fadb nebo 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Rozhoduji se mezi objednáním 5fadb nebo 5cl, zajímalo by mě, jestli má někdo zkušenosti s oběma nebo jedním z těchto kanabinoidů a mohl by mi na ně říct svůj názor.
Díky
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Náš inženýr říkal, že 5f bude o něco silnější než 5cl. Ale z vaření je 5cl super snadné. U 5f vaření je těžké kontrolovat teplotu.
Takže většina našich zákazníků si k vaření vybere prekurzor 5cl.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Bratře, viděl jsem, že lidé nesprávně předávají zprávu, že syntéza 5F bude těžší, takže zde musím odpovědět, že proces syntézy je stejný a 5F je silnější!
 
  • Like
Reactions: pvp

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Myslíte to vážně? Hlavní prášek je sice stejný pro 5f i 5cl, ale pomocné materiály nejsou stejné. JSTE SI JISTI, ŽE PROCES VAŘENÍ JE STEJNÝ? Ukažte nám svůj důkaz, prosím.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Příteli, mohu vám jen říci, že pokud neznáte specifika procesu syntézy produktu, nezveřejňujte prosím zavádějící tvrzení, jak 5F, tak 5C syntetizují moji zákazníci téměř každý den, a pokud jde o vaši poznámku o tom, že syntéza 5F je obtížnější a že teploty při syntéze 5F se obtížně kontrolují, myslím, že je naprosto neprofesionální!
 
  • Like
Reactions: vis

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Rozdíl mezi 5C a 5F spočívá v tom, že použitý brom je jiný, syntéza a reakční proces je stejný a není zde takové neodborné tvrzení, že teplota je obtížněji kontrolovatelná, Malá poznámka k poznání, pokud chcete znát sílu produktu, můžete si ověřit hodnotu EC50 produktu, stejně jako údaje o afinitě CB1/2
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Dovolte mi stručně popsat tento proces syntézy, nemyslím si, že by pro někoho bylo 5F složitější, kdyby použil naše prekurzory a metody, což může potvrdit mnoho mých zákazníků na fóru.
Brom použitý při syntéze 5C je 5-bromo-1-penten a 5F používá 1-bromo-5-fluoropentan, což při syntéze nepůsobí žádné obtíže!
Pokud vám dodavatel řekne, že určitá syntéza NOIDS je obtížná, pak se můžete obrátit na nás, v této oblasti vám můžeme přizpůsobit výrobu jakéhokoli prekurzoru NOIDS a řešení syntézy! Úspěch je naprosto zaručen a neúspěch je plně hrazen!
 
Last edited:

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Zajímavé, a jaká by byla doporučená dávka 5f, abyste dosáhli podobného opojení jako u běžného konopí a nepřešli do zombie režimu?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Papír? Koření? Kapaliny?
Záleží na skupině zákazníků, jak jsem řekl, můžete porovnat jejich hodnoty EC50 a údaje o afinitě k receptorům, abyste mohli posoudit dávkování jiných produktů na základě jednoho produktu, ale nemohu příliš hovořit o koncových produktech kvůli individuálním rozdílům a některým právním důvodům.
 
  • Like
Reactions: vis

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Pro zpestření.
Víte, o kolik je účinnější než například delta9? To by pomohlo Odhadnout přesné dávkování.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Údaje, které jsem uvedl, vycházejí z některých zpráv, které se mi podařilo sehnat, a slouží pouze jako reference, protože experimentální údaje se budou poněkud lišit v závislosti na metodice zkoušení

5F je NIODS na bázi indazolu. je to silný agonista na receptoru CB 1 ( EC50 = 0,52- 1,24nM) a ve studiích diskriminace potkanů zcela nahradil Δ 9, přičemž je přibližně15- 30krát účinnější.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Wikipedie uvádí mnoho nM:s. Brzy udělám vlákno o nejsilnějších kanabinoidech na základě CB1:s nM-čísla podle mé jednoduchosti: Pro začátek: Méně složité je více informativní. MDMB-CHMINACA jsou godzilla koření o_O 🤪😵
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Pravá MDMB-CHMINACA je olejnatý produkt, který je teoreticky vhodný pro výrobu koření, pokud je pro lidi přijatelný.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Ano, ale je to mastný produkt. myslím, že je to spíše pro kapaliny nebo byliny.
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Dobře, je tedy silnější, ale silnější nemusí nutně znamenat lepší. Máte představu o účincích ve srovnání s 5f?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Získal jsem zpětnou vazbu od zákazníků, kteří tvrdí, že funguje lépe
 
View previous replies…

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Produkty nepoužíváme a nevíme přesně, jak se různé produkty cítí, je to podobné, jako když jeden typ bramborových lupínků má různé příchutě, někteří lidé mají rádi příchuť barbecue a někteří rajčatovou příchuť. Vždy existují individuální rozdíly,nemám rád, když se mě lidé ptají, jaký výrobek je nejsilnější, ve skutečnosti, pokud máte rádi brambůrky s rajčatovou příchutí, budete mít pocit, že jakékoli jiné speciální brambůrky vám nechutnají, v tuto chvíli vám chutná jen ten jeden, silné a slabé stránky můžeme analyzovat pouze z hlediska objektivních údajů, nepředstavuje to subjektivní pocity. Pokud jde o to, co zákazníci potřebují, jaké výrobky mají rádi, jaký pocit, to je jejich svoboda!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Výroba velmi zředěné kapaliny je nejlepší pro nejsilnější noidy k výrobě běžného koření. Nevím, jaká je zkušenost kromě intoxikace, takže do té doby jsou ostatní faktory irelevantní. Nejvíce giveback-noidů (volných zemských zdrojů) podle hodnoty C1 (pokud je lze najít na wikipedii) je MDMB-CHMINACA & HU-210. Je to také Horror House Fun požít čistý (jen mikro tad z; být si jisti, že nebude downed jako já jsem snadno jsou). Noids je nejhojnější čínské výroby, je to docela snadné dovážet prekurzory a udělat nafouklé jemné koření, a hotové práškové narkotika je nejjednodušší koupit ve velkém s obrovskou marží. Pokud si uděláte sprej na silné, ale nijak nebezpečné koření (pomalými kouřovými pohyby), máte ~50x větší množství prášku, které prodáte jako špičkové koření s několika málo předávkováními.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Tyto indazol ccoma killer Noidy jsou jen do plně tlačí receptory, žádné spektrum více než teste trochu, ne jako Cannabis. Tyto těžké Noids jsou jako Fentanyl otupení, ne heroin rush, i když někteří tvrdí, že godzilla Carfentanil dávají silnou euforii také. Cannabinoidy jsou spíše hrubý downer, i když chemicky existuje tolik variant. Takže to zjednoduším a řeknu, že silnější je lepší, protože o to uživatelům většinou jde. Streght of Mentioned (They are availible in pharma grade powders too) from indazoles Wikipedia:
(neexistuje žádný, který by se jmenoval 5CL, správně je MDMB-4en-PINACA): CB1 [Ki] 0,28nM, EC50 1,88-2,47nM je 3x silnější než nechvalně známý JWH-018 s CB1 9,00nM. Zabíjecí 5CL prodávaný zde na BB je v mikrodávkách (dobře udělaný olej) zatraceně silný.
5F-ADB (5F-MDMB-PINACA) Žádná wiki hodnota. Více smrtí než 5CL. Silnější molekula než 5CL. Znamená, že se používá méně na stejné ukamenování! Znamená hodně, když se 30krát zředí na Spice.
MDMB-CHMINACA (MDMB(N)-CHM) CB1 0,0944nM . MDMB-CHMICA: hodnota EC50 0,14 nM. Žádná wiki CB1. Slabší MDMB-FUBINACA CB1 1,14nM, ale přesto tolik úmrtí a hospitalizací.
Nejškodlivější a nejsmrtelnější OD Noidy. POZOR! POZOR stejně jako 25I NBOMBS a 5meoDMT.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Vzácný král? HU-210 je 100 až 800krát účinnější než přírodní THC z konopí a má prodlouženou dobu působení. HU-210 má vazebnou afinitu 0,061nM na CB1 // CB2 0,52nM. Skutečné THC je Delta-9-THC s CB1 40,7nM. (wikipedia)
 
Top