Question Vůně 3MMC vs. 4MMC?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Začal jsem sledovat dokument o 3MMC a jeden prodejce tvrdil, že nemá typický zápach "kočičích chcanek" jako 4MMC a že někteří lidé z tohoto důvodu dávají přednost 3MMC.

Je to pravda? Nemá 3 MMC ve srovnání se 4MMC žádný nebo jen velmi malý zápach?

Co způsobuje zápach 4MMC? Předpokládám, že jde o vedlejší produkt vznikající při syntéze?
 

hotelier

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Je pravda, že 3-mmc je mnohem méně zapáchající než 4-mmc alias mefedron. Kromě toho jsou cítit úplně jinak:

Pokud jde o 3-mmc, nejblíže mě napadá jistý druh lékařské náplasti (německá značka "Leukoplast" ;)).

Pokud jde o zápach "kočičích chcanek" u 4-mmc:
Kočičí chcanky jsou pro mě přirovnání, které by mě nikdy nenapadlo... ;)

Pravý meph z doby před zákazem (lesklé bílé krystalky podobné cukru) z velké části voněl tak, jak voní některé železniční jízdenky nebo bankovní výpisy, když vyjedou čerstvě z tiskárny (ne z domácí nebo kancelářské tiskárny, mluvím o veřejných bankomatech/jízdenkových terminálech).
Pak přidejte lehký závan chlorových tabulek (do bazénů) a jste tam!

...pravděpodobně nějaké zbytky prekurzorů nebo re-Xingových rozpouštědel (což nedokážu specifikovat), protože po provedení řádné rekrystalizace nezůstane téměř žádný zápach.


Co se týče všech mephů po zákazu, které jsem od té doby přišel ochutnat, tak výše popsaný zápach byl většinou zastíněn agresivním zápachem typu čističe odpadů, plus zbytky toho kterého rozpouštědla, které bylo použito při syntéze, plus ten slzopudně hořký/peprný bromový zápach :/.
 

Methylated

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
^ Stejně jako výše,
Ale mnoho šarží Meph, které jsem měl v minulosti, bylo cítit po deskách plošných spojů. Spálených desek plošných spojů, pokud to dává smysl.
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
v posledních 7 letech všechny 4-MMC l dostal měl dobrý kočičí moč zápach jako v roce 2011, ale účinky byly chybí, a 3-mmc nemá tento zápach a pokud také není dobrý podle mého názoru, tam byl čas l pamatovat v roce 2012, kde lidé prodávají 4-MEC jako náhradu, že hovno bylo v pořádku 30min :)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Všichni se mýlíte. 3-MMC a 4-MMC voní stejně při 98% čistotě+
Jakýkoli znečištěný methcathinon může zapáchat jako "kočičí moč" kvůli zbytkům nezreagovaného bromocetonu.
Čistý, krystalický 4-MMC je cítit po lécích.
 

hotelier

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Ano, jak jsem uvedl, po provedení řádného re-X na 4mmc nezůstala téměř žádná vůně/chuť... nicméně většina zákazníků to nedělá, takže bych řekl, že otázka i odpovědi zde mají své opodstatnění...

+Však i ty nejčistěji vypadající 4mmc, které jsem obdržel v letech 2009/2010, měly výše popsaný výrazný zápach, který zcela chyběl i v těch nejšpinavějších mastných šaržích 3mmc, které se mi kdy dostaly do rukou (ty byly prostě extrémně hořké a celkově nechutné, ale vůbec nebyl cítit zápach typu kočičí moč/obvodová deska/tiskárna na lístky/chlor/čistič kanalizace).

Možná se 2b4m vs 2b3m už výrazně liší pachově? Nikdy jsem s tím nepřišel do styku... ;)
 
Top