• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

California Vermont Event Какви лекарства бихте искали да опитате?

What drugs would you like to try? I'll let you pick 1 choice and 1 alternate

  • 4-mmc

  • A-pvp

  • Methamphetamine

  • Mdma

  • Cocaine

  • Crack


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Докато светът се върти и бандата ми се увеличава, на колкоһттр://.....хора ще дам проба? Надявам се, че на много. Този сайт и този борд са авангардни в подхода ни за рационализиране на начина на работа на днм. Като такива трябва да поддържаме гъвкавост, за да коригираме курса и концепциите си, за да се адаптираме към непредвидени усложнения. Аз и моите колеги не сме имали лесна задача да намерим продавачи, които искат да продадат количествата, които ние искаме да купим. Признавам, че това е напрегната работа за тях.
Всеки иска да продаде унция или кюлче, цялата работа, която е необходима за безопасното анонимно изпращане на наркотици по пощата, диктува, че продажбата на 30 пакета от 1 грам е много опаковане и много отпечатване на етикети и много обиколки по пощата. Също така имайте предвид, че минималната цена за изпращане на абсолютно всичко с приоритетна поща е 6 долара, ако получавате отстъпка чрез Putney Bowes или etsy или някъде другаде.
Познавам поне още един мод, който е променил курса си, и смятам да последвам примера му, освен ако не ме спрат, което не очаквам. Подробностите за тази промяна засега са тайна, но това, което означава за вас, са по-големи проби с по-добро качество и някой, който е отговорен и ще се погрижи да бъдете чути.
Ще започнем оттук. Какви наркотици бихте искали да опитате? Дори и да нямате право да получите безплатна проба, ние все още искаме вашето мнение, АКО СТЕ АМЕРИКАНЕЦ. ако не сте американец, не ме интересува вашето мнение, за това си имате човек. Аз съм човекът за американците. Ще сложа няколко тук, но не се притеснявайте да добавяте това, което ви харесва. нещата, които получат най-много гласове, са тези, които ще бъдат раздадени. Някой ще отиде да го купи в количество и лично някой клошар ще опакова пакета ви с беззъба точност. Ще добавя всички нови лекарства, които се предлагат, към списъка.
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Кетамин
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Това със сигурност може да бъде направено, ще го добавя към списъка
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Сладко, ако могат да се получат проби от химикалите на Disso, нашата лаборатория би искала да тества всяка от тях. Търсим нов доставчик.
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Им от ЕС и гласува. Обичам да живея опасно!
 
Top