Какви са потенциалните рискове при поръчка на прекурсори?

abis777

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 12, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, бих искал да направя първата си поръчка на прекурсори и се интересувах от рисковете при онлайн поръчките (участие на полицията) . Предполагам, че рискът се определя в 90% от метода на продавача, но не знам много за това. Какъв е вашият опит и убеждение относно онлайн поръчките? И може би имате някакви съвети, за да го направим възможно най-безопасно. Благодаря предварително
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
193
Reaction score
84
Points
28
Deals
9
Полицията не е глупава :), но е бавна, с ограничени ресурси и трябва да играе със закона
 

Die*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
28
Reaction score
13
Points
3
Купувам богове в продължение на 4 години, но имам само един лош опит, само при поръчка от Обединеното кралство, оредя на 25 или 50 пъти и последните ми две поръчки не пристигат за мен. 99% от поръчките са в интернет, надявам се, че всичко ще върви както винаги.
 

dex

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 24, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
До Обединеното кралство е лесно да изпратите химикали по пощата
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
В коя държава се намирате?
 

dex

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 24, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Шведски
 

abis777

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 12, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
балканска страна
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
459
Reaction score
700
Points
93
The main problem when buying chemical reagents is customs clearance. If you order from a local supplier, then there should be no problems. When ordering from Asia, you need to negotiate with the seller for customs clearance of the goods. It is quite difficult to do this on your own, although it is also possible if you have a company. You also need to understand the legality status of the goods you want to order.
 
Top