Question Какво да кажем за превода на откраднати пари?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
Този вид съобщения в тъмната мрежа са често срещани...
Винаги съм бил заинтригуван от такива лесни пари...

Какво е това в действителност? рисковано ли е? измама? истинско ли е?
1QC8uHxbXe


Същото важи и за предплатените карти... (предполагам, че са по-анонимни)

0MnJSWv4Gp

Струва ми се толкова налудничаво, че е толкова лесно... че не мога да повярвам
 

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1
Това, което наричаме пране на пари
По принцип те ви търгуват с мръсни пари, а след това ще бъдете въвлечени в техните схеми.
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
19
Points
3
Виждал съм това, както и купуването на действителни пари от услуга, която уж се скимира от то-ва, че се унищожава валута.

Изкушавах се да опитам по-ниско ниво, но както казахте, почти изглежда твърде просто и лесно, за да е истина.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ако не сте добре запознати с картотекирането и измамите, дори не се доближавайте до тези неща. плюс 80% вероятност това да е измама или мъртви карти.
 

salem

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Видях това и трябва да кажа, че благодаря за съветите
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
В миналото темите, свързани с картотекирането, работеха по-добре, отколкото днес, най-вече защото много банки, а също и paypal използват 2FA сега, така че дори и да се случи да не бъдете измамени, тъй като измамите са мнозинство при тези продукти rn, може да не е възможно да изтеглите средства, ако не сте запознати с техниките на работа.
 

leitoinha

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Търся това през цялото време... по-голямата част е измама. Само 2 сайта изглеждат реални. Единият от тях е Sindycate market.

Изглежда истински, тъй като те таксуват много за 3 хил. лв. мнозинството има по-ниска цена за много пари
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Какво да кажем за генезиса?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Не давайте на този човек връзката с генезиса. Те не идват по-ниско от този червей.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Изсмучи пишката, човече, какво ти е наред, чичко?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ами големият е, че ви казват, че имат главен терминал за преводи, който Western Union е оставил в магазин, който е бил затворен, и те ви изпращат само 3 превода на месец или каквото и да е. Всичко това са глупости. Единственото място, което намерих легитимно, беше клубът на Брайън и трябва да знаете какво правите. Повечето от тях като CR и CX са пълни измами целият сайт е фалшив. Добър начин да разберете и това, което използваме, когато разглеждаме тези сайтове, е дали всички съобщения се предават от администрацията. Ако системата е измама със сигурност, тъй като те се опитват да блокират всички предупреждения, които измамените преди това се опитват да изпратят на всички останали в този сайт
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Бъдете внимателни с таджира, която е Алис от Китай и дузина други.
 

spacejam99

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Толкова се изкушавах да опитам и това, но изглежда прекалено хубаво, за да е истина
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Това е твърде хубаво, за да е истина. TS измама. Те рекламират, че имат терминал на Western Union, но няма как. В кой сайт за кардиране сте?
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Те се целят в комфорта и алчността на обикновените хора, изглежда интригуващо, но възвръщаемостта на инвестициите ви ще бъде доста отрицателна :D
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
За фактор идентичност Удостоверяването на автентичността уби това всеки път, когато картата ми се използва, ми изпраща текстово съобщение, което ме пита дали съм я използвал, така че, ако не сте получили телефонния ми номер и не сте го прихванали, не можете да използвате картата ми без телефона ми
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
76
Reaction score
46
Points
18
Цялата сган е гигантска измама, твърде лесна, за да е истина, никой никога няма да ви даде пари гратис. В днешно време е наистина много трудно да се откраднат cc и карти, защото банките добавят нива на сигурност... така че не се доверявайте на никой, който се опитва да ви продаде нещо подобно, те са измамници!
 

Laduenda

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Какво ще кажете за магазина TOR ?
първата връзка в скритото уики 2
Някой купува ли нещо там ? Казва, че работи с ескроу, които са самите те...
 
Top