Question Трябва да пуснат видеоклипа на синтеза на pmk глицидат

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
На страницата е видеозаписът на синтеза на бмк глицидат

Трябва да премахнат видеото на pmk глицидат
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Приятелю мой, PMK етилглицидат (CAS; 28578-16-7) и PMK метилглицидат (CAS; 13605-48-6) са лесни за получаване от китайски доставчик, ние се нуждаем от химически синтез на химически прекурсори, които са трудни за получаване, например химически синтез на MDP2P (CAS;
4676-39-5).
;)
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Този превод е лесен за намиране във форума. Инвестирайте малко време за търсене, практика и неудовлетвореност и ще бъдете възнаградени.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
това не е толкова лесно. китайският доставчик може да промени фактурата за покупка на всеки химически продукт. тази цифрова машина, наречена TRUNARC, тя открива за секунди, че това наистина е така. Това е модалността, с която разполагат митническите агенти на всяка държава, тя може да изясни, че издадената фактура е фалшива, името, декларирано от китайската компания
 

Attachments

  • kSJRpxT9bn.jpeg
    kSJRpxT9bn.jpeg
    38 KB · Views: 132
  • thTZ2crbHg.jpeg
    thTZ2crbHg.jpeg
    28.1 KB · Views: 129
  • nIQUi0k*****B.jpg
    nIQUi0k*****B.jpg
    25.7 KB · Views: 136
  • H4Dre7mhxL.jpg
    H4Dre7mhxL.jpg
    552.3 KB · Views: 133

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Знам за това устройство, виждал съм го да се използва от митниците в различни видеоклипове в YouTube, но сигурни ли сте, че може да открие PMK етил или метил глицидат? Не всички пакети в митниците се проверяват, всичко зависи от няколко фактора, така че това е повече късмет, отколкото каквото и да било друго, също така в Alibaba дори китайският продавач да промени името на химикала във фактурата, ако извършите плащането чрез trade assurance , ще има малък шанс да бъдете измамени, тъй като можете да откриете спор срещу продавача и да поискате възстановяване на сумата.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Наистина не знам дали мога да открия pmk лей и практически идентифицира всички проби, че не трябва да е наркотици класифицира компонентите като прекурсор или не.
От страна на митниците това зависи повече от скенера, защото те идентифицират с помощта на цветове, виждат, че това е органичен продукт, и продължават да преглеждат фактурите и изпращачите и който получава оттам, продължава да преглежда товара повече или по-малко по неблагоприятен начин, повече или по-малко така работят.
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, видях на сайта им да поискате оферта, ако искате да знаете цената му, така че се чудя колко би струвало приблизително такова устройство?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
PMK етилглицидат (CAS; 28578-16-7)

Можем да ви предложим цена от 120¥/kg

PMK метил глицидат (CAS; 13605-48-6)

Забраната за продажба в Китай е незаконна
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Когато използвате правилните китайски компании, те имат пълна вътрешна охрана на компаниите от двете страни, митниците дори не я виждат. всичко, което съм поръчал от bloomteckz k. Китай от 1 кг до 1 тон, съм получил. добре, просто трябва да си имаш домашна работа, която съм ти дал. всичко на златна плоча
Ще дам на новия член доставчик на прекурсори да отиде досега той е преминал теста той е точен отговор ut бърз и е готов да ловува за вас, за да Сбъднете мечтите си мина към продукта trans 4 methylaminorex отново за всички, за да опитате, след като имате този продукт, никога няма да използвате метамфетамин печалба това е оригиналният лед метамфетамин е версията за бедност на този наркотик
 
Top