Налични са синтези и процеси с професионално ръководство стъпка по стъпка.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
В по-голямата си част знанията и опитът ми с някои синтези и процеси са споделени подробно и публикувани просто за да помогна на други хора и да се опитам да избегна те да направят същите грешки, които аз направих, или да загубят времето, което и аз загубих хахаха

Дори че много хора ме питат за повече информация и повече подробности, предлагайки ми платено пълно ръководство стъпка по стъпка на някои от синтезаторите, които съм публикувал.

Както знаете, винаги се опитвам да отговарям на въпроси и съмнения открито в същите публикации, но дори и това някои хора се нуждаят от по-близко "преподаване" за тях.

Така че, тъй като търсенето на тази услуга изглежда продължава, реших да я предложа публично и да дам възможност на хората във форума да изберат да получат професионално ръководство стъпка по стъпка.

Очевидно е, че нямам опит във всички синтезатори и процеси, публикувани във форума ( не съм химик с университетска диплома), така че ще се съсредоточа само върху публикациите и синтезаторите, свързани с мен, и по изключение с някои други, за които имам познания, но не и опит в голям мащаб, така че всеки случай може да бъде персонализиран, дори само да се кандидатства за напътствие в стъпка от част от процесаһттр://....

Благодаря.
 

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Здравейте. как това би било изгодно за клиента? Насоките ви включват помощ при подреждането на реактивите, оборудването, как да се намерят клиенти? Какъв точно синтез на лекарства можете да преподавате? Наясно ли сте как изглежда пазарът на реактиви в ЕС?
 

Stiluvu

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Той измами клиента, нека го остави...по-добре....
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Здравейте,

Какво имате предвид, когато питате "Как това би било изгодно за клиента?"?
За предоставените услуги ще бъдат свързани с нуждите на клиентите Обикновено персонализирам услугата за всеки клиент, но как да намеря клиенти не е включено в моята услуга.
Мога да ви науча да синтезирате амфетамин, MDMA, D-Meth, Mephedrone...
Относно реагентите имам подходящ линк за всички тях, не се притеснявайте за това.
Благодаря.
 

kingx12

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Здравейте.
Как да си направя MDMA у дома?
Благодаря.
 
View previous replies…

hydroman1212

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2023
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Здравейте,
Как да синтезираме 5клада, ADBB или друг синтетичен прекурсор на канабиноиди?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Не съм запознат с канабиноидите, съжалявам.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Да, такива услуги трябва да се заплащат като вашите, защото в много държави производството на наркотици в много държави води до много дълги години затвор и дори до смъртно наказание. В днешно време всеки иска всичко безплатно, защото го заслужава, и всъщност не можеш да провериш кой е от другата страна на екрана. По същия начин можете да поискате безплатни наркотици и да ги приемате безплатно в продължение на години. Каква е работата на дилъра в това? някой отива в магазина и му дава храна безплатно? Съществуват много методи за пеодукция, мдма, метамфетамин, меф или фент, но много прекарано време и синтези водят само до резултати. Много хора се нуждаят от учител, а ние сме хора и също имаме свой личен живот, не само в интернет. Така че съм съгласен с теб, синтезите трябва да се плащат за големи играчи, а не за деца, които седят на такива форуми без родителски надзор.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
И какво става, когато платих 7250 евро и за да ме изведе от ескроу, той заслужава предварително плащане, за да си купи прекурсор и сега 7250 евро са в портфейла му, скоро беше 50 дни, той обещава всяка седмица да предоставя проследяване на пратката (като първите две сделки в ескроу, където е добре), но никога не го уважава и продължава да ме лъжеһттр://....I ve asked please 60% refund, nothing back into my wallet yet, well done btcbboss2022 ....Ако казвам глупости, дайте ми доказателство, че ще изпратите това, което се очакваше, вчера за пети път обещахте, че артикулът е изпратен и имате проследяване, но отново не получих нищо...Не искам война, просто моля за възстановяване на 60% от биткойна, платен в портфейла ви, обратно в моя портфейл и сделката е затворена и няма да ви тормозя повече

Най-добри пожелания така или иначе това е огромна загуба за мен:(

(не е вярно, че продуктът не е изпратен веднъж печалба)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ако не сте родени да готвите, защо да го правите.🤔😉 . Това не е хубаво, голям товар пари , , I dient знам, че има пазар за такива цени., Аз учи преди години моите племенници и hes съученици как да се готви,. точно като моя Grand пах😂 шегувам,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Помолих ви да ми осигурите следа, но след 50 дни... вече не мога да се доверя на ситуацията.... Моля ви, моля, 60% възстановяване от Prepay (4K) и 100/150 (2250Euro) поръчка, която също така никога не е изпратена е sheduld спешно от вашия хубав предложение, преди 50 дни.. Уважаемият химик btcbboss2022 надявам се, че добре ще разреши този проблем...
 
Last edited:

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
btcboss2022
Добър ден, можете ли да проверите вашите dms.
ty добър ден
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Нищо в пощенската ми кутия 🤷‍♂️
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Брато, един глупав въпрос. Тъй като сега има недостиг на 99,9% ацетон, трябва да изсуша 98,5 (чистотата се изчислява по температурата на кипене) от магазина за хранителни стоки. Опитах се да го изсуша с MgSO4 за първи път в живота си. Проверих резултата с MDMA HCL.
В 100 ml от "моя сух" ацетон се разтвориха 0,5 гр.
Това нормално ли е или трябва да е по-сухо?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Мисля, че безводният натриев сулфат ще работи по-добре в този случай.
Така или иначе 0,5 г зависи от това колко е било първоначалното количество.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Първоначално - специално за изпитването - 10 гр. мдма hlc в 100 мл ацетон. Йелд 9,5 gr. Всъщност въпросът е дали е възможно ацетонът да се изсуши много по-добре.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Предполагам, че ацетонът дори 100% сух ще разтвори известно количество HCL, така че вие % е приемлив.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Молекулярното сито може да изсуши ацетон до 10 части на милион за седмица 0,0001% Вероятно мога да намеря връзката, ако настоявате
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Ако имам време, ще се опитам да намеря тази статия отново само за "архивите". Накратко, казано е, че MgSO4, изложен дълго време в ацетон, произвежда дублирана "огледална" молекула на ацетон, която има специфична миризма на "мед". Затова е ограничено дългото държане на MgSO4 в ацетон. Но аз не съм такъв експерт, за да потвърдя дали това е вярно или не. Просто внимателен читател.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Лекарство на око е много трудно да се даде печат хд. Знам, че смленият химикал за рецептата за мдма шампанско мирише на аниз, ликьор, екстракт от декстро/ванилов бадем. . Мисля, че си на върха на сградата mdma това, което имате rght befre youre очите,
 
Top