Speed 90er

drive

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 29, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Някой знае ли, че скоростта е направена през 90-те години, скалите като тази също са сравнително сухи и подобни на кока
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Това ли имате предвид? Виждал съм го по-често през 1988-90 г.
Ако е така, мога да им помогна.
 

Attachments

  • ctOabZEo2k.jpg
    ctOabZEo2k.jpg
    212.2 KB · Views: 6
  • tHbvgh3PS4.jpg
    tHbvgh3PS4.jpg
    205.2 KB · Views: 7
Last edited:

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Знае ли някой, че скоростта е направена през 90-те години, скалите като тази също са сравнително сухи и подобни на кока Не съм сигурен за въпроса ви, но установих, че различните тегления на разтворителя на свободния метамфетамин ще газят различно изглеждащ продукт. ксилолът и толуалът ще доведат до бял пухкав продукт. Ако не е рекристализиран, той прилича на захар на прах. колкото по-добър беше, толкова повече блестеше и ха дефинирани кристали . вие питате за амфетамин и не съм сигурен, че това има нещо общо с въпроса ви
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Продуктът на снимките също е метамфетамин, по-точно рацемичен метамфетамин, рекристализиран във вода и пресован. Но аз нямам отговор за амфетамините.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
съжалявам, но аз съм този, който пита сега loool рацемичният метамфетамин ли се смърка като кокаина и има ли подобни ефекти или d-meth
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Хората го подушват. То е бурно. Рацемичният метамфетамин има сходни ефекти с d-meth, но е 1/2 по-силен ( може би 60%) кокаиновият газ по-малко стимулира и повече еуфория от метамфетамин
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Рацемичният метамфетамин е бил много популярен по онова време сред хората, които си го инжектират.
Можете да го смъркате, както и да го приемате орално. Д-метът е същият, така да се каже, само че с по-силен ефект. По-скъп, само в редки случаи се предлага истински d-meth (>90%)
 
Top