Question Разтвор за кучета-носачи

smellybelly45

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 9, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Някой знае ли нещо изпитано за кучетата-чистачи
Знам, че всеки ще каже, че вакуумирайте и почиствайте, но това не работи толкова добре, колкото хората си мислят
чувал съм, че амониево-алуминиевият сулфат във вода и приложен може да ги обърка
Някой има ли идеи?
Работя нещо и кучето изглежда е основната пречка
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Съществуват тонове действителни "съвети" за кучета, но в действителност никой не може да бъде сигурен в това.
Тук, в този канал, можете да видите как са обучавали кучета https://youtube.com/@blazeorbust3139?si=R88VfgCWLmyCkXF2 това е само част от тренировката... От моя опит мога да ви кажа, че кучетата са най-големият враг. Скенерът може да бъде избегнат, тестът с реагенти може да бъде избегнат, ръчната проверка може да бъде избегната, но когато кучето дойде, всички пълнят гащите
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Просто, този метод работи 100% Преминах през него блестящо! Трябва да миришеш на наркотиците, които носиш, на теб, на домашния ти любимец, на дрехите ти, на гащите ти, на колата ти и на всичко останало!

Бъдете внимателни по магистралата от Кадис, ще срещнете поне 2 кучета!!!
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Доколкото разбирам, кучетата-чистачи се обучават не само на забранени вещества, но и на аромати, които могат да се използват за прикриване на контрабандните вещества. Така че всеки съвет за използване на какви ли не неща за маскиране на товара е доста неефективен. Освен това миризмата се разсейва с течение на времето чрез всякаква среда.

Така че забравете за всички шампоани, кафе, пипер и други глупави идеи и вместо това се съсредоточете във вакуумното запечатване на вашия продукт.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Престанете да се страхувате от параноиците :)) и лицето ви на паникьосани хора ще открие, че сте виновни :)) кучетата са лесни за заблуждаване с горния метод и те работят на 100%

какво ще кажете с шампоана и кафето изглеждат като методи на 10-годишни деца, не знам къде сте прочели нещо подобно :)
има и още други методи, но нито един от тях не включва кафе и шампоан :))
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Гледах едно предаване на NG, наречено Traffickd. Проследяваха един картел, който пренасяше (мисля, че кокаин) през границата. Използваха множество вакуумирани запечатани торбички и горчица и кафе, за да прикрият миризмата. Не знам доколко това е практично, но го видях.
 

sensitive_tm

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Aug 24, 2024
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Deals
2
Двойна вакуумна изработка в чиста среда, с нови ръкавици и с цялото внимание към работата 101%
 
Top