Question Разклащане и печене на метали

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Разклатете и изпечете. Приятели, които имат предложения за това, можете да ги напишете под тази публикация, нека споделим резултатите

Амониев сулфат 1 кг
натриев хидроксид 1 кг
гориво Coleman 1kg
max energier lithium AA
солна киселина 37% 1 кг
2-литрова бутилка за сода

ibucold c 1 кутия
tylolhot 1 кутия
nurofen 1 кутия (2400 mg псевдо) първо,

60 грама амониев сулфат аодимов хидроксид 400 мл гориво Coleman 1 парче парче за 40 секунди общо 1 литиева лента
(Преминах през капачката на бутилката под налягане на газа отварям и затварям събитията реакция 25-120 минути промяна на цвета син бронзов златен и т.н. цветове добавям бавно 2400 mg лекарство След това го разклащам във вихъра и го изключвам)
15-30 минути след добавянето на лекарството реакцията е с шоколадово-млечни цветове, след това я филтрирам и газифицирам hcl, има ли нещо, което съм пропуснал?

Тъй като ще го пробвам за първи път, цените на материалите и на лекарството са скъпи, затова го разклащам и го приготвям по технология.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Трябва да напишете пътищата, които очаквате. Амониев сулфат и натриев хидроксид=натриев сулфат, амонячен газ и вода. Трудно ми е да видя пътя оттам до литиевоалуминиевия хидрид. Добавете литий и ще получите натриево-литиев сулфат
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Не съм го написал аз, но знам кой го е направил.
 

Attachments

  • s7bDntL6M5.pdf
    121.8 KB · Views: 760

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
41Dxflatline е готвачът на хапчета с 5 звезди "Мишлен"! Да си призная, никога не съм разглеждал подобни методи, защото псевдоефедринът е практически недостъпен, но прочетох няколко урока и те бяха предимно инструкции, които предлагаха малко информация за това каква е спецификата на този метод с верижна реакция от 1 бутилка. Ще трябва да прочета това още 10 пъти, преди да започна да го схващам. Напишете реакциите, всичко това.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Брато, направете видеоурок за това! Бонус точки, ако го направиш с кожена жилетка и каубойски ботуши.
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Във видео урока казват, че единствената разлика е по-добрата ефективност при добавянето на ефедрин след бронз

газообразуване на hcl след
 

Attachments

  • wMiybE983X.jpeg
    wMiybE983X.jpeg
    46.2 KB · Views: 189

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
Благодарим ви за тази връзка ! Страхотно видео наистина. Няма звук, нали?

Какво е Hcl Gassing ?
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Всъщност, ако получа ефективност след тази технология, искам да проуча и науча този метод, това е методът на едно гърне, два процеса.
 

Attachments

  • 6p1TIognia.jpeg
    6p1TIognia.jpeg
    84.4 KB · Views: 147

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Опитахме да разклащаме и варим, нямаше реакция, образуването на газ беше положително. Има ли вероятност да няма реакция поради лития? телефонната батерия има амониев сулфат + натриев хидроксид + етер + литий = много газ и повече набъбване няма оцветяване няма разпадане на златен бронз
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Необходими са ви батерии АА Energizer, а не батерии за мобилни телефони. Те имат различен химически състав на батериите.
 
View previous replies…

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Ще опитам утре и ще ви съобщя, литий не излезе от батериите energizer, които купих, ще купя нова батерия, ако не мога да я намеря, ще купя литий натрий метал
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Единствените батерии, които трябва да използвате, са Energizer Ultimate Lithium. По този начин ще можете да следвате почти всяка процедура, която някога е била описана от някой, който я е публикувал онлайн. Потърсете в интернет видеоклипове, обясняващи как да извлечете литиевите ленти. Ако решите да закупите елементарен метален натрий, трябва да регулирате количеството, което използвате. Никога не съм изчислявал количеството, необходимо за този вид реакция, нито съм виждал информация, предоставена от някой друг.
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
2 g e = 0,93 soduim метал
Ще се върна след реакцията Ще коригирам лития днес
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
За химията на батериитеһттр://.... Ако мога да избирам между тях, някой има ли познания кое е най-доброто?
Запазих никеловата в списъка, но осъзнавам, че тук ни интересува само литиевата...
Все пак има няколко избора и ми е интересно каква е разликата за SnB.


Обща химия на батериите
LFP (литиево-железен фосфат) - най-малко летлив
LMO (литиево-манганов оксид)
NMC (никел-манганов кобалт)
NCA (никел-кобалт-алуминий)
LCO (литиево-кобалтов оксид) LiPo - най-летлив


Общи префикси, използвани от производителите
IMR (литиево-манганов презареждаем) - батерии 18650 на Efest
INR (литиево-никелови акумулаторни) - Samsung 25R - Sony VTC5 - LG HG2
NCR (никел-кобалт-зареждащи се) - Panasonic 18650 PF - Panasonic NCR18650B
ICR (литиево-кобалтов акумулатор) - Samsung 26J
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Здравейте,


Защо ще опитвате такъв опасен метод за синтез с изключителни рискове за здравето, когато има по-безопасни и правилни начини за синтез?

С най-добри пожелания
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
едновременно бърз и с по-малко материали. (D-meth)
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Този метод е толкова мръсен, че е по-добре да се използва московски маршрут I2/Червен Р
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
По-лесно е да се направи правилен превод. Така можете да изчислите реакцията си и да получите добър добив/продукт.
Изглежда, че този метод зависи от много догадки, ако не изчислите всичко правилно.
Предположенията не са много безопасни/здравословни...
 
Last edited:

p0w(d)er

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Най-глупавата реакция с най-лошия замисъл не правете Бърч Играта с литий не е смешна, дори РР/И може да се взриви, ако работите с някаква дисАсе рецепта, но водата поне се възпламенява трудно xd Между другото мога да изпратя псевдо от европа, ако някой се интересува, много евтино в моята страна tbh :)
 

metimmy

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
May 1, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, търся псевдопреводач, можем ли да се свържем ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Мога да се сетя за по-глупави реакции. Това е претенцията за слава на метамфетамина. Това е, което направи метамфетамина популярен. Ако имате 30 части от комплекта и правите метамфетамин с него, това е обидно. Направете малко 4-мар или нещо по-мощно и интересно
 

p0w(d)er

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Опитвал съм много много лекарства, наистина не съм опитвал аминорекс, но все още не съм намерил по-силно върху допамина
 
Top