Looking for a vendor Търсене на Alpha-PVP други доставчици на Pyrro в Европа

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Както е в заглавието търси се продавач / химик / професионалист / или просто човек, който е в състояние да осигури истински висококачествен алфа-pvp mdpv a-php a-pihp кристал / прах.
Бих желал да закупя количества от 5 до 1000 г в зависимост от опита с продавача.
Задължително е източникът на страната, от която ще бъде изпратен, да е Европа, като се предпочита Полша/Словакия/Чеч и т.н.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Ако u искате, имам само 4mmc, мога да изпратя до Полша от Полша
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Искрено оценявам усилията ви да ми предложите нещо, което изрично не съм споменал нито в заглавието, нито в описанието.
но трябва да откажа, тъй като търся споменатите вещества, а не такива, които не са споменати.
Благодаря мисъл, добър ден.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Синтезът на a-PVP е много прост и всички реактиви са налични. Опитайте да го синтезирате сами.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Наясно съм с това, изучавал съм всичко, свързано със синтеза на заместени амфетамини, органична химия, правил съм си по-малки експерименти.
В момента не съм в положение, в което мога да си позволя да купя специфичното лабораторно оборудване, с което би ми било удобно да експериментирам, а и ако се случи да не успея, не мога да изгубя нищо.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Не се нуждаете от никакво лабораторно оборудване, за да правите пвп
 
  • Like
Reactions: vis

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
От техническа гледна точка, разбира се, не разполагате с професионално оборудване, но както споменах по-горе, аз всъщност не търся да гетосинтезирам нещата.
Под оборудване имах предвид просто пространството, предметите, прекурсорите и реагентите и всичко останало, което би било необходимо за някой, който никога досега не е синтезирал нищо.
"все още", но скоро:)
 

Oscar18

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Но дали валерофенонът и пиролидинът е законно да се купуват онлайн в местните доставчици на химикали
 
  • Like
Reactions: vis

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Доколкото знам, повечето продавачи са спрели да произвеждат A-PVP, защото има много лошо мнение в телевизията и ако ви хванат като продавач на PVP, към вас ще се отнесат много лошо (голяма присъда в съда за това, че правите хората зомбита)
Повечето продавачи си имат кръг от прекупвачи и не им пука да са в окото на ЛЕ. Знам, че повечето хора го продават IRL
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Благодаря за полезната информация, скоро ще се свържа с вас.
 
  • Like
Reactions: vis

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Защо да не опитате KU crystal от склад в САЩ?
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Все още не съм уцелил тази част от мозъчното увреждане, за да "пробвам" КУ "кристали" от САЩ.
Благодаря за усилията.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
KU кристал изглежда се оприличава първо на Евтилон, което не ми харесва, той е слаб, продава се лошо.
РедактиранеКопие на вече необходимата ми като освежаване актуализация; отговорът ми в подобна тема за любимите ми дрогерии:
"Има двама полски продавачи с APVP добро качество и hg кг цена. Изглежда, че много китайски компании (преобладават измамниците) продават най-евтино наказаните apvp aphp mdpv 4mmc mdma и т.н. Колкото по-скъпо струва apxp - толкова по-голям е шансът да го получите, заключавам по логика и прочетен опит (ако е твърде евтино, за да е вярно). Трябва да попитате компанията за повече. Започнете с търсене на CAS на 4MMC Hcl в guidechem. Аз все още се опитвам да се справя..."
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
Можете ли да ме свържете с компаниите в Китай, за да разбера какви са цените?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Имам проблеми с моите необходими партньори наркомани за продажби на настройки (ами те са идиоти) и досега бяхме доста измамени от чина, но се надявам този парцел да е прав, за да съм шеф на вносителите. Но този таен продавач няма да го изложа на първо време, трябва да бъда дуле компенсиран и да си изкарам загубите, а партньорът ми не ме харесва хипар да раздавам това уникално предимство. Когато го получим, това е така, просто го чакайте🥱
 
Top