Скополамин

hkjewhfkjw3232

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Поздравявам всички участници във форума! Търся хора, които разбират действието на скополамина, въздействието му върху мозъка и т.н. Има ли тук компетентни хора или продавачи?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Тук има компетентни хора, което точно означава, че тук няма продавачи. Скополаминът не е добър наркотик за развлечение. Някои биха могли да твърдят, че говоренето за него е аналогично на говоренето за отрова, което е забранено. Не казвам, че е забранен, просто казвам, че е отрова. Какъв е въпросът?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
вижте тази статия в psychonautwiki... на ваше място не бих го направил. забърквал съм се с датура и не е забавно. делириантите като цяло не са забавни и носят доста висок риск от психоза. знам, че това е друг наркотик, но съм чувал ужасяващи истории за бенадрил. аз наистина не се доверявам на никакви антихолинергични наркотици (поне за развлекателна употреба). ако държите да се сдобиете с някакви, просто отгледайте/намерете датура или намерете хапчета за морска болест в аптеката. мисля, че имат и лепенки, но не бих ги използвал за развлекателна употреба.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Джимсъновата трева е навсякъде тук. Мислил съм и съм мислил как мога да го превърна в нещо полезно, но никога не съм виждал това да е направено. Бихте могли да го раздробявате, докато не получите само тропан, а много от стимулантите имат тропанов мотив, но тропан към кокаинһттрѕ://....това е трудно, ако погледнете аналозите на кокаина, там има тонове тропани, но те не започват от пропан. Тропанонът или 3-смт ( карбометокси тропинон) или кокаинът са начален прекурсор за повечето
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Скополоминът е бурунданга. Той ви промива мозъка. Противоотровата е ареколин или ареколинов хидробромид, а ареколинът се съдържа в бетеловия орех и активираните рецептори на мускатина. Ареколинът е ноотропно средство.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Можете да правите сняг с него
 
Top