Question Получаване на поръчка от Китай анонимно.

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Здравейте, Аз съм от Испания и правех поръчка за Китай от преди няколко години и не знам какъв е по-добрият начин за анонимно получаване на поръчка.
Някой може ли да ме посъветва кой е по-добрият начин за получаване на поръчки от Китай?
Мисля, че е възможно да получавам всички в шкафове или в магазини за доставка, но все още не съм го опитал.
Има ли някаква препоръка за тази цел?
Благодаря ви.
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Можете да използвате шкафове за получаване на стоки. Това е безопасно.
Обикновено разполагаме със собствена специална авиокомпания, няма нужда да се притеснявате за прехвърлянето.

Ако все още имате въпроси, моля, изпратете PM.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Добре, благодаря за информацията.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Можете да получите стоките в шкафче или в магазин в пункт за доставка. Необходимо е само да посочите местонахождение, фалшиво име и фалшив телефонен номер, след което ще ви бъде даден номер за проследяване и ще проследите цялата информация за доставката.
Имаме специална линия, която може да направи това, за да ви запази 100% получени стоки
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
Аз също съм в Испания и да получиш пратка анонимно от Китай е 100% impossibile.
Доставката не може да бъде пренасочена към ключалка, защото винаги искат пари при доставка + подпис
ups и dhl нямат шкафчета в Испания (seur и inpost имат такива, но са пълни с камери)
този, който се нарича ems, който обръща кореспонденцията в Испания, се доставя до вратата или трябва да се вземе директно от пощата с всички рискове, свързани с това, ако не ви намерят у дома
можете да наемете пощенска кутия или къща в airbnb или да попитате някой пакистански магазин дали може да ви услужи, но да бъдете анонимни е почти невъзможно
Винаги дръжте чистия си телефон и лаптоп криптирани и не давайте никакъв ПИН код или информация
поне няма да има доказателства в случай на лоши неща
ако имате нужда от информация, просто попитайте
 
Top