Въпрос получавал ли е някой нещо от Uberdrugs

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
72
Points
28
Uber drugs имаше витрина за 2cb и няколко други неща, които се чудя дали някой друг е имал късмет да поръча от него и как така вече няма витрина статусът е премахнат от продавача
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Аз също съм се чудил за това. Поръчах от него и нямам оплаквания, добър продукт, чудесно обслужване и когато се канех да направя нова поръчка, явно нещо се беше появило и му се даваше време да го разреши, а междувременно статусът му на член се промени. Предполагам, че не му е провървяло, тъй като всичките му обяви са изчезнали. Жалко, защото, честно казано, бях наистина доволен от услугата му. Той дори можеше просто да ми вземе парите и да не изпрати нищо, защото случайно финализирах по-рано, но той изпрати всичко плюс почти 30% допълнително. Любопитно ми е какво се е случило.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
72
Points
28
Да, финализира се рано след 2 седмици, помислих си, че няма да се налага да карам човека да чака, ако идваше от Холандия или нещо подобно, обикновено отнема 30 35 дни, но така и не пристигна и просто се притесних, че нещо се е случило, оттук нататък използвам Pgp криптиране на адреса си, защото това Days inn broadside за 90 дни е малко обезсърчително, когато мога да го потърся в Google и
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Да, сигурен съм, че някой друг може да даде подходящ отговор. Аз попитах в чата, когато го забелязах, и получих доста неясно обяснение, което не помня. Попитах го сам, тъй като така или иначе не бях сигурен в поръчката, а той просто спря да отговаря.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Щях да си купя кетамин от него, щяхме да правим бизнес, когато публикациите изчезнаха, говорих с него и той ми каза, че е имал проблем с администраторите на този сайт, но че е имал налични продукти, казах му да ми продаде и той не отговори повече
 
Top