Question Защо обявата ми е изтрита

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Здравейте на всички публикувах 2 пъти въпрос, защото търся масло, наречено А или пнп не знам термина екат, но масло, което се смесва с други продукти, за да се получи скорост в паста има ли някой, който продава това, или знае къде може да се намери, моля? И защо обявата ми беше изтрита 2 пъти, моля?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
трябва да публикувате на английски език

ако зададете въпроса добре формулиран и на правилния език, те ще ви отговорят
 

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Добре, благодаря ви и питам дали някой продава или знае къде да намери масло да речем "А" или pnp не знам точния термин, но масло за направа на паста за скорости това, което се смесва с метанол и киселина, за да се получи паста моля, благодаря ви
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
можете да се свържете с @aaronstevens със сигурност може да ви помогне @asbbgate в телеграм
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Да, приятелю, трябва да говориш английски (почти съм сигурен, че съм виждал във френски форум преди, LMP или cosa nostra може би).

Мисля, че търсиш амфетамин фрибаза, който понякога се нарича масло А и може да се намери в спида. Можете също така да си купите амфетамин HCl (праха) и след това да го фрибазирате, като използвате например амоняк (само не забравяйте, че можете свободно да преминете от амфетамин HCl, твърдото вещество, към фрибаза, маслото).

Ако имате някакви въпроси, можем да поговорим с частно съобщение на френски език, ако предпочитате
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Само с амоняк ли ще оставя амфетамина в свободна основа? Тогава как мога да го направя отново хидрохлорид?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Това е типичен пример за киселинно-основна реакция. Когато реагирате с амфетаминова сол като амфетаминов хидрохлорид (HCl) или амфетаминов сулфат с основа като амоняк, основата отстранява частта HCl, за да се получи амфетаминова свободна основа. Солите обикновено са разтворими във вода, докато свободната основа не е.
За целта можете да използвате почти всяка основа. Ако искате да изберете такава, но не сте сигурни, че ще работи, можете просто да потърсите "амфетамин фрибаза с ****", като звездите са избраната от вас база.
 
Top