Question От мак до морфин и хероин - ясен метод и изпитано, моля!

KS365

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 27, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
В момента отглеждам много макове в мазето си като закрита операция... опитваме се да правим само достатъчно хероин за себе си, бяхме стрелци в продължение на години и ни е писнало от клиниката за метадон, но нямаме интерес да купуваме заради големите количества фентанил по улиците.

Съпругът ми от години отглежда марихуана, така че, разбира се, искаше да опита мак... получаваме чудесни резултати и реколтата е зад ъгъла.

Разполагаме с екстрактор за солети, вакуумна чистачка, много оборудване и всички необходими химикали: списъкът е публикуван по-долу, моля, кажете ми какво пропускам?

Съпругът ми има голям опит в приготвянето на THC екстракти...

Интересувахме се главно дали е подобно на правенето на екстракти, има ли някой достъп до проста рецепта?
Можем ли да го направим с 99-процентова ледена оцетна киселина или можем да направим оцетния анхидрид? Ако е така, тогава как?

Солна киселина
Сярна киселина
Бензоена киселина
Ледена оцетна киселина
Амониев хлорид
Натриев хидроксид
И разбира се, сода за хляб

Търся ясна рецепта, по която отглеждаме таззи или тасманийския вариант на p. somniferum, както и мамутови макове и черни бети.

Потърсихме варианти с високо съдържание на алкалоиди за добра мярка имаме няколко огромни саксии и в едната саксия вече има около 30 шушулки и много изскачащи и цъфтящи, а другите ни 5 са само малко по-назад засадихме около 100 в саксия или така...

Те се развиват много силно, много се гордеем с нашата вътрешна градина!
 

DenSouLew

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Интересувайте се и от. Въпреки че изглежда наистина голяма работа.
 
Top