Looking for a vendor Полски нитроетан/нитрометан

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Така iv чух от няколко души сега, че се сдобиват с наистина евтини химикали от Полша.
С последния човек, с когото разговарях, бях готов да платя за бутилката с химикали и той ми изпрати половината от нея, но след това замълчаһттр://news.bg
Iv също беше казано от някой друг, че Полша прави евтини химикали.
Търся конкретно нитроетан или нитрометан - мога да намеря само 25-литрови варели, а като домашен химик не мога да си позволя, нито искам толкова много!
Добре би било да имам по един литър от всеки от тях, ако е възможно, а също и някои от основните вещества - чист или дори азеотропен H2SO4.
Ако не ми е позволено да попитам това или може да е на по-добро място, моля, чувствайте се свободни.
откъде хората се снабдяват с химикали в малки количества за някой, който прави лични количества психеделици, за да подпомогне психичното си здраве. Аз съм в Обединеното кралство
Благодаря!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Лол досадно, нали? С изключение на пътуване до Полша или закупуване на 25 л от Китай, аз съм в безизходица...
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Можете лесно да намерите полски нитероетан, който е евтин, или италиански, който е скъп, и двата са лесно откриваеми в Google
 
Last edited:

SkinnyChef

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 7, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Нитрометан можете да получите лесно на organicchemistrypoland.pl - Без въпроси, но митницата на Обединеното кралство може да е проблем, не знам колко креативен ще бъде в тези случаи.
А за нитроетана... Не знам какъв е законът в Обединеното кралство, но в ЕС това е нормален легален реактив. Можеш да се сдобиеш с някакъв евтин на brumer.com или в по-малки количества в S3 chemicals в Германия.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ако трябва да сме честни, доста лесно е да се изпрати нещо в Обединеното кралство. Така получих ВСИЧКИТЕ си реактиви и разтворители досега. Този уебсайт промени света ми...
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Нитроетан - нитрохимия е доставчик на клирингови продукти с чудесна обратна връзка
 

Kingship

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
го тук lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Какво имате предвид? Има ли нитро в страната? Да, има, ако или работите в регистрирано предприятие, ИЛИ имате връзка - за което и разпитвам наоколо! Боже, с хората ми е МНОГО по-трудно да се справям, отколкото с химията. Извинявам се, ако звуча като пич, който се фука, но всеки трябва да започне отнякъде, преди да може да публикува самодоволни отговори като теб!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
А, да, всъщност погледнах Nitrochemis - просто загубих връзката! Много съм ви благодарен за това! Знам, че е в раздела за връзки, но сигурно съм го пропуснал втория и третия път, когато го погледнах - спомням си, че видях P2NP на този сайт.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Проклятие - нитрохимиците не искат да доставят нитроетан в моята страна... колко досадно. Това ми се случва често с тези вещества - предполагам, че не могат да отидат на товарен самолет...
Предполагам, че мога да си купя малко P2NP, но не това беше целта...
Изглежда, че всеки "източник", на който попаднах, не доставя до Великобритания.
Набавянето на химикали става все по-трудно, отколкото действителните химически рецепти, които правя.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Всъщност намерих страхотен продукт, който се продава в Обединеното кралство и дори не е необичаен за мен продукт за поръчка. Аз съм студент по изкуства и има акрилно лепило, което се произвежда от DCM и нитроетан. Току-що дойде и очаквах метанол, за да мога да продължа със синтезите на ДМТ/ДЕТ, но неһттр://....lol
смятам, че е полезно да имаш няколко проекта в ход във всеки един момент, когато правиш тези неща, само по отношение на придобиването на химикали - вероятно не бих работил по два проекта едновременно, това е лудост, но да, фазата на придобиване винаги съм нащрек в днешно време!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Съжалявам за кралската власт, искрено. Това не беше в реда на нещата да го казвам. Просто бях объркан от отговора ти, а в момента правя детоксикация от бензо. Много хапливо - наистина се извинявам за толкова арогантния отговор...
 
Top