Question Неуспехи на полицейския тест за наркотици

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Знае ли някой защо някои тестове за наркотици показват 4mmc,3mmc и т.н. като метамфетамин?
Знам, че може да са счупени тестовете за наркотици, но може би има и друга причина.
И какви "трикове" използвате вие, за да преминете произволен тест за наркотици, когато сте зад макара?
 

soprano82

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Не е точно измама като такава, но бих се заредил с вода и бих пикал няколко пъти, преди да се кача в превозното средство, или бих държал там някаква чиста урина, ако не ви наблюдават твърде внимателно. Разбира се, при условие че става дума за тест на урината

Също така намерете сайт/форум/група, която следи и съобщава къде полицаите организират тестове за вашия район.

Знам, че има доста лекарства, например риталин, които могат да дадат фалшиви положителни резултати. Може би ще успеете да убедите полицая, че имате адхд, просто се размърдайте малко и се престорете, че се разсейвате от преминаващите коли.
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Чух, че има някакви спрейове за "хигиена на тялото", които могат да помогнат при теста със слюнка (това е, което използват), само ако се напръскате преди изплюването. те не дават никакви съставки за продукта, така че наистина не знам дали работят, както се рекламира
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ако погледнете структурата на тези заместени катинони, те са фениметиламин, също като метамфетамините. Амфетаминът и 100-те вида наркотици са такива. Изобщо не е изненадващо, че те посочват за амфетамини. Преодоляването на теста зависи силно от протокола за тестване. Пиенето на много вода обикновено ви приземява с лош тест, защото те проверяват нивото на креатина и то ще е ниско, ако урината ви е разредена. Синтетичната урина в хедшопа е по-добра, но ако я изпратят в лаборатория, ще ви изкарат "несъответстваща на човешка урина" (случи се на жена ми) да получите чиста урина от някого е най-добрият избор. Необходими са ви минимум 2 унции и я дръжте топла. Бутилка от разтвор за контактни лещи или спрей за нос с физиологичен разтвор е подходящ размер, залепете я между топките и бедрото си, за да я държите топла. Жените сте късметлийки. Имате идеално място за тази бутилка с дължина 3" и диаметър 1".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
W5xzQgVHjk


Погледнете всички тези лекарства. Всички те имат фенил (циклохексан с двойни връзки) и въглеводородна верига от 2-4 въглерода (етил, метил, пропил, бутил, всички с различна дължина на въглеродната верига) и амин в задната част ( азот N. Всички те имат връзка зад N. Това е метил (ch³)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Разликата между метамфетамина и метакатинона е в двойната кислородна връзка на бета въглерода ( което го прави кетон)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Предстои ви тест? Имате нужда от нещо, което може да предизвика фалшиво положителен резултат, предполагам, и да го използвате като извинение? Кои други продукти от ежедневието могат да предизвикат фалшиво положително резултат? Чувал съм, че ибупрофенът може да го направи, но не съм го проучвал.

Не мисля, че някакви детоксикатори действително работят
 
Top