Question Маслен амфетамин след синтез

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Успешно кристализирах малко амфетамин, но усещам слой масло, който покрива кристалите, когато ги докосвам с ръце. Как мога да ги изсуша напълно?
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
При по-нататъшно четене във форума попаднах на тази статия на Г. Патън за пречистване на MDMA/Ecstacy. Ако някой е изправен пред подобни проблеми, това е отговорът.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Не можете да използвате този метод за амфетамин. Имате ли амфетамин или метамфетамин?
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Само за да съм сигурен, дали методът за пречистване на MDMA/Ecstacy работи и за кристален метамфетамин?
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Здравейте, подготвям се за готвене на амфетамини и ако желаете, бих желал да науча повече за това как сте го направили, защото при мен този мазен амфетамин, за който говорите, наистина е много обичан от повечето костюмари, които имам, но повечето от продуктите, които намирам, не са мазни, а са действително влажни заради процеса на рязане.

Винаги съм чувал, че чистият амфетамин е мазен и не е влажен, а също и кристален вместо бял прах или напълно смесена паста, но все пак съм виждал такъв продукт само от няколко продавачи в даркнета.
Също така, ако е възможно за вас, моля, споделете информация за миризмата, вкуса при смъркане и колко тегло ви накара сушенето да загубите, за да мога да разпозная по-добре крайния резултат, когато се опитам да го направя сам.

Благодаря ви много.
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Получих го, когато се опитах да пречистя метамфетамин чрез АБ екстракция, смятам, че процесът не беше извършен пропорционално правилно и беше грешна стъпка, така че не знам точно как съм стигнал и до мазната текстура. От това, което Г. Патън спомена във форума, Чистият амфетамин трябва да бъде сух, без мирис, бял кристал, вместо мазните, които имам тук.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Здравейте,

И двамата грешите, амфетаминът не трябва да е мазен, ако е, това означава, че е замърсен от реакционната маса и не е почистен.

Истинският амфетамин е такъв, какъвто го посочва Г. Патън, безцветен, без мирис, бял.

Ако е влажен/мокричък, това не би трябвало да е от реакцията, а от измиването с ацетон/IPA, но това е много различно от миризмата.

С най-добри пожелания
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Забелязах това, когато започнах да проучвам повече за това лекарство, защото никой не го описва като мазна текстура или паста, всички общи източници ясно посочват, че това е сол, а както хората би трябвало да знаят, повечето соли в природата обикновено са кристали.

Опитах се да обясня на много от дилърите и купувачите, които познавам, но дилърите поддържат този слух, защото когато го купуват, почти винаги е влажна паста, направена кой знае от какво, а доставчикът им отказва да го продава сух, както правят и дилърите на уличните купувачи, за да избегнат паричните загуби, причинени от процеса на сушене.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Здравейте, това е безсмислица. Чистият амфетамин е абсолютно бял прах и абсолютно сух. Всякакви други форми са замърсен продукт или са приготвени неправилно. Моля, прочетете публикацията ми за амфетамина, за да ави подобни слухове и спекулации Амфетаминови соли
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Да, съгласен съм с вас за фалшивите новини, които се пускат на моето място. Има толкова много млади хора, които купуват всичко, което идва мокро, преди дори да пожелаят да опитат продукта, който купувам, който винаги лабораторно тествам, когато пристигне, и винаги е 60-70% чист, както се рекламира.

Ще ви кажа, че вярата им в това е толкова силна, че 2 от тези общи потребители на "мокър амфетамин, защото е по-добър" направиха опит с моя недокоснат продукт, защото също така използвам това за дълги нощи на обучение и онлайн изследвания, а един от тях продължава да казва, че не работи върху него, когато челюстта му танцува като Патрик Суис на "Мръсни танци".

Записах го и му показах няколко дни по-късно, но той продължава да купува същия продукт.

Успях да запазя будно съзнание в продължение на 5 дни само с 3'5 gr от същата партида, която те тестваха с мен.
 
Top