Нови триптаминиһттр://....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Добре, така че съм сигурен, че някои хора са наясно, че съм произвеждал n-DMT и други триптамини, използвайки редукционно аминиране при ниски температури...
така че се чудя, като виждам, че има толкова много неща, базирани на 2,5-диметоксибензалдехид, любопитно ми е какво би станало, ако го използвате като източник на алдехид в тази реакция?
Чудех се за същото и за циклохексанона, но като кетон, разбира се...

така че с първия хипотетично бихте получили нещо като 2,5-диметокси-4-метилтриптамин? Ще бъде ли това активно?

Какво ще кажете за n-циклохексилтриптамин?

Има ли вероятност някое от тези вещества да бъде активно? Трябва да се опитам да прочета нещо по-общо за взаимоотношенията между структурата и активността, което е моят план за уикенда по няколко теми, като тази е една от тяхһттр://....

Предполагам, че това просто ме накара да се замисля....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Дали съм умствен? Изненадан съм, че никой не се е обадил тукһттр://....дали повечето химици тук се занимават с ам-хе и други неща?
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
Пиперидиновите производни на триптамините не служат за никаква цел. Загубват ефикасност и нямат отличителни ефекти.
Несъответствате на триптаминовата номенклатура и фенетиламина.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Да, извинявам се за това. Написах това преди известно време, преди действително да започна да се интересувам от химията на PEA.

Определено съм чувал за 5-MEO-пиролидинетриптамин и мисля, че и за флуориран такъв, който излезе от лабораторията на Никълс. Искам да кажа, че наистина не звучи приятно, но е интересно, че вярвам, че някой в крайна сметка е бил намерен гол в кампуса, след като е погълнал част от 5-МЕО-пиротриптамин, в лабораторията на Никълс.
Там наистина са направили МНОГО интересни неща - не беше ли и Никълс този, който измисли цялата идея и химията за много от n-бензилфенетиламините също?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Е, аз направих няколко, които имат суперпотентно поведение на изместване на радиомаркиран лиганд, но това е между моето собствено, което не е достатъчно досега (твърде много би било страшно) и независимо от професор Никълс този от снимката по-горе и шепа хора вътре в изследователския отдел на един университет или така беше тогава...
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
Би ли било добре да предоставите някакви анонимни сведения от първа ръка за тези на основата на циклобутан и азетидинови заместители?
 
Top