Най-простият начин за производство на амфетамин

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Кой всъщност е най-удобният за начинаещите начин за производство на амфетамин? От ресурсите, които получавам в този форум, бих предположил, че е чрез синтез с P2NP, нали?

И какъв е най-лесният начин за производство на P2NP (в малък мащаб)?
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Най-лесният начин е чрез живачно-алуминиевата амалгама. Много прост метод и висока повторяемост. има видеоклип в мрежата. Мога да преподавам )

За p2np най-лесният начин е кондензацията на Хенри. Мога да науча и аз ))))
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Не със сигурност по този начин. Ако просто добавите живак към алуминий, поставен във вода, алуминият ще се превърне в утайка. Необходимо е да смесите живачната сол с вода и да добавите там алуминиево фолио. Без нагряване. При стайна температура (20-25 градуса по Целзий, а не 42 като в Банкок). Основната идея е да се издържи точно моментът, в който алуминият се амалгамира, да се изплакне с чиста вода и да се добави смес от пропен за възстановяване. След това остава само да имате време да пренесете колбата в контейнера с вода и да се молите цялата тази система да не се прецака.

Ако наистина имате нужда от консултант, предлагам да влезем в разговори и да обсъдим.
 
Last edited:

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Хайде, брато )))
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Разбира се, първо искам да направя UR-144, а след това да направя малко амфетамин.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Няма проблем. Попитайте ме, ако има нужда )
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Някакъв проблем да намеря живачен нитрат... някой има ли идея къде да го намеря? Благодаря!
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Лесно и лесно. Купете живачен термометър (например в Китай, 1 долар за 10 тука и 5 долара за доставка). Съберете живак от него. Добавете азотна киселина към живака.
За живак от 1 термометър 2 ml киселина. За получаване на амалгама за 1 синтез от 10 грама пропен е достатъчен 1 ml разтвор.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Тук живакът изисква лиценз, но цинобърът не. Съществуват няколко източника, от които можете да закупите перли, кристали и др. от цинобър. Не съм сигурен колко трудно е да се получи живак от цинобър.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Какво сериозно не можете да си купите медицински термометър в Китай ???

Можете да си го набавите от цинобър, ако разполагате с достатъчно количество от него.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Въпросът няма смисъл. Няма особена разлика от какво да се направи живачен нитрат. В известен смисъл хвърлянето е дори по-удобно. Трябва да използвате това, което е налично.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Съжалявам, ако е безсмислено, исках да го кажа по този начин:

Да кажем, че един медицински термометър струва около 50 долара и да кажем, че получавате 100 мл живак (да, вероятно това е твърде много, но в името на примера), това повече ли е от това, което бихте получили, когато купувате кристали/перли за 50 долара и получавате живак по този начин?

С други думи, по-рентабилно ли е да се купуват кристали/перли от цинобър и да се получава живак от тях в сравнение с получаването на живак от медицински термометър.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
В един термометър вероятно има около 200 (може би 500) милиграма живак. В Китай той струва 1 долар, само 1 долар.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Но вие се нуждаете от повече от това, нали? Ако купите като частно лице 100бр. термометър, ще се направите на подозрителен.

Но ако си купите много перли и камъни (особено и такива без живак), само ще изглеждате като езотеричен идиот
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
На всички им пука колко термометъра имам. Повярвайте ми. Докато не започна да ги продавам сам))))

За начало 10 броя са достатъчни )
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Сравнително лесно е да се произведе прилично количество живак от цинобър. Ако този човек може да го направи и т.н. ... 50 грама изходен материал, 8 грама живак.
Цинобърът може да се намери в Ebay. Точно до китайските термометри :).
Небрежен химик прави живак от цинобър
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Не съм виждал смисъл да се чука с цинобър в продължение на няколко дни, ако има термометър. Нека си го набави, както си иска.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Разбира се, той може да получи това, което иска. Нека просто не решаваме ЗА него какво иска, а само да му дадем информация за алтернативите. Не е нужно да се чукате с нещо, което не ви харесва.
И между другото, защо не публикувате линк към тези китайски живачни термометри?
Ето един за цинобър.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Въпросът е, че всички продукти, съдържащи живак, трябва да бъдат декларирани на митницата. Това е просто. Почти съм сигурен, че мога да намеря местен магазин, от който да го купя, но дори те изискват лиценз. И както казах, купуването на 10 термометъра е доста подозрително, докато купуването на кристали цинобър е абсолютно нерегламентирано.

Също така питам само хипотетично, но по-скоро бих предпочел да си направя живак, вместо просто да поема риска да ме хванат.
 
Top