Question METH от ФЕНИЛАЦЕТИЧНА КИСЕЛИНА

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Може ли някой да направи видеоклип за това как да синтезираме метамфетамин от фенилоцетна киселина, защото имам купчина от нея и не знам какво да правя с нея, моля, АДМИНИСТРАТИВНИТЕ НАЧАЛНИЦИ ДА СЕ НАПРАВЯТ, МОЛЯ, НЯКОЙ ДА НИ СПАСИ 🤣🤣🤣🤣
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Първо трябва да се получи фенилацетон от фенилоцетна киселина, след което да се избере който и да е път за синтез на метамфетамин от p2p.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Това е, което im се отнася до ...от фенилоцетна киселина до p2p Благодаря ви Надявам се, че някой може да направи поне видеоклип, за да го обясни Няма никой в интернет, който да показва това
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
той вероятно трябва да разгледа оловни ацетатни соли и фенилоцетна киселина деструктивна дестилация в p2p , аз съм виждал много металаборатории в джуджетата по света да си проправят път до p2p по този начин
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Моля, има ли източник, който да обяснява този метод
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Сега знам, че фенилоцетната киселина и оловният ацетат се опаковат в колби, смесват се напълно и се изгражда дестилационно оборудване. P2P се приготвя чрез суха дестилация. Но не знам каква е пропорцията. Също така е необходимо 1:1 g/g, може би 1:1 mol/scale.
 
Top