MDPV най-добре ROA

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Здравейте,

Наскоро се сдобих с малко MDPV. След като току-що се запознах 2с пиросите, когато алфа пвп беше в разгара си. Неговата популярност съм любопитен като най-добър път. Използвах обичам високата ако IV a pvp така че съм любопитен... тя вапца добре.или трябва да пропусна това напълно и да отида направо за иглата?
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Това е наистина лесен въпрос.
Съществува само ЕДИН
Има само едно РОА за всички пироси: Изпаряването.
Всичко останало е безполезно.
 
  • Like
Reactions: vis

NotAsImmortalAsBelieved

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Не е вярно 🫣. MDPHP freebase трябва да се пуши, а не да се изпарява, в противен случай u няма да усетите високото ниво в пълния му потенциал.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Наистина? пв изглежда е на прах. но да, бях 100 процента withj теб, докато гадостта стана лоша и реших да опитам иглата WOW
 
View previous replies…

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Какъв точно е проблемът с праха и изпаряването?
Ако познавате техниката (преместване на стъклото), можете да го изпарявате много добре.

Иглата е по-опасна, създава повече щети, а за пиросите не носи по-голям порив и т.н.
 
View previous replies…

NotAsImmortalAsBelieved

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Изпаряването/пушенето/смъркането е много по-вредно за организма... докато интравенозното приложение не е такова.
В умствено отношение. Може да има известна разлика. 🫣
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Мислите ли?. аз съм iv'ed алфа pvp и въпреки че обичам тази роа, можете да почувствате, че тя изгаря вашите винс и съм сигурен, че е много по-токсична. Но ще се съглася, че изпаряването е далеч по-принудително. Поне мога да сложа иглата за 4 до 6 часа между тях. Не бих стигнал дотам да кажа, че това е безопасна дрога... нека си го кажем направо, няма начин да консумираш тази гадост по безопасен начин... става въпрос за намаляване на вредите
 
  • Like
Reactions: vis

NotAsImmortalAsBelieved

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Напълно сте прави, няма начин да използвате пироси по безопасен начин, аз също съм за намаляване на вредите.
Това, което се опитвах да посоча, е, че изпаряването/пушенето е по-вредно не само защото е натрапчиво - то прецаква белите дробове, зъбите и главата и т.н. повече от един шлем на всеки 4-6 часа, но и защото изпаряването изисква умения, тъй като ако пиросигналът или пиросигналът и т.н. се изгори или дори прегрее, това може да се обърка много бързо.
Виждал съм куп млади "готини" дечица в пълна психоза само защото си мислят, че знаят по-добре, обвинявам инстинкта им за самосъхранение, който не е достатъчно развит..
Не всеки има "наставник" като мен, който да му каже да се откаже от реактивните запалки/лещи, защото в противен случай пирокариерата му няма да продължи дълго...

Винаги съм се чудил какво е усещането да се използва IV a-pvp... аз използвах метамфетамин навремето, много отдавна, и оттогава не съм преживял нищо, с което бих могъл да го сравня. Може би сега, когато пиша този пост, бих могъл да събера някакви преживявания, които биха могли да наподобят прилив, ако се съберат заедно.

Btw харесваше ми да смъркам малки бучки pvp между тръбите, защото създаваше времеви интервали между тръбите, поради което се постигаше приличен прилив от изпаряването:)
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
3 то абсолютно може да се използва отговорно всъщност то един вид принуждава и такъв заради нулевата възвращаемост за да се произведе повече допамин и след това да се блокира обратното захващане е необходимо време липсата на информация за това съединение е единственото нещо, което не е наред с него и кой би могъл да каже, че едно съединение е невъзможно да се използва отговорно то се нарича сега кажете си го, ако не слушате, тогава може би проблемът е във вас
 

Rollsroyce

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Освен ако не сте опитали сами IV, нямате представа какво е това🚀
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Не искам да я продавам като добра идея и да, тя е невероятно разрушителна и наистина не я препоръчвам, но що се отнася до коментара ви за бързането. (Опитът ми е с a-pvp и няколко други пироси) подобно на кокаина приливът е не само по-интензивен, но и почти се трансформира в друго по-интензивно високо. Той е много разрушителен tho
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Искам също така да отбележа, че хората, които съм хероин по някаква причина, не са натрапчиви наркотици. Кокаинът и пиросите ще ви превърнат в каламбур за по-малко от ден заради онова чувство, че никога не сте удовлетворени. По-скоро съм любопитен за хората, които вече са опитали този път и изпаряването или ако mdpv като цяло е по-трудно да vspe или има различна роа от класическите пироси като a-pvp. Това е скъпо и не искам да го губя
 
  • Like
Reactions: vis

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Здравейте! Бихте ли могли да се дм за това къде мога да намеря и аз?
 

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Отговорът е интрамускулно инжектиране. Да, момчета, вярвате или не, това е най-доброто РОА за пироси. Най-добри ефекти и почти несъществуващи странични ефекти
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Точно както аз съм mxe ahhhh статичното и онова почти о, ебаси, което никога не идва

Iv 20mg mdpv е второто най-еуфорично съединение на всички времена imo просто гледайте дозата по-високите дози не са забавни безопасни те дори не влияят на продължителността im rambling but they completely destroy the desire for speed

Два цента
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Повечето пироси са чудесни в сок за вейпинг с нулев ник и добър мод танк. Това е лесно и ефикасно. Спестява много продукти и все пак ви разкъсва
Металните тръби са добри, но предпочитам да използвам divine tribe v4, предназначена за восък, но е готина, защото можете да използвате хидро камшик и да я прикрепите към сух бонг. Аз правя така, за да правя чудовищни удари. Имам чувството, че водата поглъща пиросите, затова не я използвам.
Буфингът е близък до i.v.
I.V. е цар. Ако имаш чист синтезатор като онзи в Испания от s.i. преди години, който не ти ебава вените, но други синтезатори биха ми прецакали говната лошо. A-pihp и aphp ми изгориха вените. Повече няма да и.в. Но този прилив е много по-добър от най-добрия кокаин, невероятен е и ако apvp някога се върне или разбера как да го направя, ще отида на най-дългото пиянство в историята lol и ще купя толкова, колкото мога да си позволя
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Правех много pevee, особено когато беше правен, и мога да потвърдя, че freebasing е най-добрият за pevee.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
40mg Iv 20mg mxe dopamine tsunami
 
Top