Question Изготвяне на ЛАБ 4ММС, за какво трябва да внимавам? [OPSEC WISE]

ShiftingWaterfall

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Искам да се занимавам с производство на 4mmc, но не съм съвсем сигурен откъде да започна. първо, имам 0 опит в химията. искам да направя малка до средна по размер лаборатория (за производство на максимум 1 кг мефедрон наведнъж)
Предполагам, че ще е най-добре първо да се набавят всички химикали, а след това стъклените съдове? също така колко рисковано е поръчването на случайни химикали от ЕС (ще попадне ли човек автоматично в някакъв списък за наблюдение?)
Най-големият ми проблем е, че нямам друго място за готвене освен дома си, което е доста глупаво от гледна точка на ОПСЕК. какви места за готвене бихте препоръчали?
 

ryry1984

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
3
Reaction score
9
Points
3
за да сте най-сигурни, не искате да имате никаква връзка със собствената си самоличност. така че намерете приятел или някой, на когото можете да платите, за да използвате името и адреса му, или просто дайте фалшиво име. (очевидно). от гледна точка на евентуално осъждане не изпращайте всички химикали заедно, като ги сдвоявате по невинен начин, също така контролираните прекурсори (сериозните) накарайте компанията да промени етикета. не изпращайте оборудване с химикали, изпратете отделно, за предпочитане на различен адрес или още по-добре на два различни адреса. просто се уверете, че всичко не пристига заедно. ако не е заедно, няма дело за полицията.
Ако извършвате други престъпления, имайте предвид, че вече може да сте под наблюдение, в този случай всичко горепосочено е още по-важно.
Къде да се готвите ? здравият разум казва, че на тихо и уединено място, в селски район, винаги избягвайте да спестявате и да правите неща от собствения си дом. не се изсирайте на собствения си праг, това е правило номер 1 !!!!!! Винаги ми е харесвала идеята за апартамент на последния етаж за не много голяма инсталация. в полузает жилищен блок. Ако можете да намерите продавач, на когото можете да се доверите, например, надявам се, че продавачите тук ще бъдат най-доброто място за закупуване, тъй като можете да поискате всички промени в името / скритостта, която желаете, без параноята, на мисленето, че ще бъдете измамени или настроени.
Това е само моето мнение, между другото, добър късмет
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Имайте мулета, които да изпращат стъкло и химикали(които получават заплащане за работата си, но не знаят нищо важно).най-трудната част е местоположението и как да се разграничите от него на хартия.в същото време мисля, че най-важното нещо е, че никой не знае местоположението на лабораторията, освен вас.ако само вие знаете местоположението, има много по-малко точки на провал.имайте скривалища.и спестете пари за добри адвокати.измислете дистрибуторска мрежа преди да започнете и се уверете, че се занимавате с възможно най-малко хора.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Нисък опит в химията, няма проблем мога да ви науча да синтезирате, но не съм експерт, а доста добър.
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
4mmc е много лесен за изработване, не ви е необходимо лабораторно стъкло, а само бутилката от
бутилка от сок спринцовка и някакво устройство за игра на бутилки и противогаз с филтри
 
Top