Салон

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
140
Points
33
Ако ви трябват подробни инструкции за това как да синтезирате различни психоактивни вещества,
добре дошли в разделаТехнологии за синтез и анализ (линк).

Ако искате да купите или продадете някакви наркотици, можете да го направите в раздела Пазар (линк).


Но разделът Салон е отворена зона за разговори, където можете да обсъждате всякакви теми.
Моля, имайте предвид, че в този раздел, както и във всички останали раздели на форума,
нямате право да обиждате събеседниците си.

Всичко останало е позволено.

Момчета, какво мислите за нашия форум? Имаме млад проект, но много обещаващ. Тепърва започваме нашето пътуване, но много от вас вече виждат потенциала, който има проектът, и ползите, които може да донесе на участниците в него. Сега вие стоите в началото и ние сме благодарни, че ни подкрепяте.
Какво според вас липсва на нашия ресурс? Какво бихте искали да видите тук сега или в бъдеще? Има ли нещо, което бихте искали да добавите или да промените? Запишете всичките си желания и забележки, ще изслушаме всеки.

Може би искате да участвате в живота на нашия ресурс или да предложите някакви услуги?
Пишете
на мен или на Admin HEISENBERG в лични съобщения, ще поговорим за това.
 
Last edited by a moderator:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Може би ще обмисля в бъдеще тестове и онлайн изпити, за да имам добра представа за нивото на желаещите да се тестват потребители, също така може да помогне образователно приложение, както и раздел, в който да се публикуват анонимно видеоклипове и снимки за обратна връзка.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
С удоволствие бих допринесъл за форума, освен като активен член или ръководител на група в общността.

Какви начини сте измислили вие, момчета? HEISENBERG?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Това всъщност е добър въпрос.
Нашият екип на форума е най-добрият в света в производството на нови дизайнерски лекарства. Бизнесът с лекарства отдавна е спрял да се развива. Малко хора се осмеляват да опитат нещо ново. Изненадва ме фактът, че MDMA все още е в тенденция от всички съществуващи наркотици (Не е трудно да се разбере, като се анализират тенденциите в Google за определени заявки).
Така наречените най-популярни пазари в даркнет имат няколко десетки хиляди продажби годишно, това е сравнимо с ежедневните улични продажби в мегаполиса.
Ние искаме да станем популярни. Не само популярни сред доста тясна аудитория, която използва торус и се занимава със синтез на психоактивни вещества. Нашата задача е да променим парадигмата на целия бизнес с наркотици. Да направим бизнеса с наркотици безопасен за всички негови участници. Така че купувачите да не влизат в пряк контакт с продавачите, така че производителите да не влизат в пряк контакт с разпространителите.
В бизнеса с наркотици има три основни проблема:
  1. Набавяне на химически реактиви.
  2. Методи за производство на вещества
  3. Продажби

Нашият форум решава първите два проблема. Тук можете да закупите почти всичко, което ви е необходимо за производството на най-популярните вещества. Остава да решим проблема с продажбите.
Как според вас трябва да изглежда пазарът на бъдещето? Какво ще накара уличните продавачи да се преместят в даркнета?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Трябва да го направите лесно. Уличните продавачи нахвърлят няколко дрехи и отварят вратата. Всички неща, които са необходими, за да се предпазите от излагане на риск в интернет, изглеждат непосилни. За възрастен човек съм доста сръчен в интернет, но опашки, ключове, изходни възли, цял отделен компютър, който никога не влиза в светлата мрежа... това ми пречи да общувам по начина, по който бих искал. дори не знам какви въпроси да задам. Бих се изненадал да открия, че повечето дилъри са технически експерти.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Съгласен съм.

Когато за пръв път започнах да изучавам всичко, бях доста въодушевен. Бях се изрязал, като разбрах нещо, и тогава прочетох поста на Хайзенберг за сигурността. (Между другото, Heisberg, страхотен пост, както обикновено. Клас А)

Проследявах учебника му, наистина полагах усилия да уча. Но тогава ме удари като ухапване от комар по челото... Няма да имам време да правя това, което искам да правя, защото всички тези неща, свързани с киберзащитата, са огромно изсмукване на време! Сигурно това е стандартно търговско занаятчийство за хората, които се занимават с пренасяне на количество продукти, но аз просто искам да си играя в кухнята, да се самолекувам и т.н.

Изглежда като статистическа истина, че някакъв процент от членовете на форума са служители на правоохранителните органи. Просто нещо, за което трябва да се помисли.

Така че се чудя дали не е достатъчно добре просто да се свържа през VPN и да се разхождам напред с моя надежден браузър Tor?

Какво мислите?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG За да се реши третият проблем, мисля, че тъмната мрежа трябва да мисли по-модерно :)

Може би сега включва нови основи, не само като мъртви капки, но също така улеснява продавачите да мащабират бизнеса си, когато го сравняват с управлението на всяка друга форма на онлайн бизнес, защото това са възможностите, с които се конкурират незаконните фирми за наркотици в тъмната мрежа в днешно време.
Ето защо смятам, че работата на пазарите е да включат тези структури.
Мисля, че примери за това могат да бъдат:
  • Сигурност (XMR, PGP, по-трудни условия за нови членове на форума/нови доставчици, Web3 технологии за 2FA)
  • Дизайн на UI/UX
  • Използваемост
  • Възможности за реклама
  • Възможност за включване на маркетингови промоции
  • Възможност за измерване на ефективността на маркетинга/магазина
  • Стимули за присъединяване на нови клиенти към платформата
  • По-високи изисквания към доставчиците
    • контрол на качеството
    • по-добро съдържание на снимки/видео за доказателства и съдържание
    • система на ниво
    • депозит само за нови доставчици
    • минимално дневно онлайн време за осигуряване на по-добро обслужване на клиентите
Освен това все още смятам, че мъртвите капки могат да бъдат чудесно решение за стимулиране на нови клиенти, използващи тъмната мрежа.
Но за да стане това достъпно и модерно, първо трябва да се стимулират новите продавачи да започнат да продават в дарквеба.
Мисля, че след това, когато предлагането може да бъде подобрено (предлагане, качество, цена), търсенето ще последва.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG за да добавя нещо, бих казал, че пазарът на бъдещето трябва да включва чиста структура от мъртви капки с хирахиарична система.
В рамките на тази система би било възможно не само да се постигат флагове за клиентите/продавачите, но и да се изравняват такива. Тези нива ви дават възможност автоматично да се придвижвате нагоре по стълбицата, децентрализирано, в зависимост от качеството на работата, която полагате.
Това може да се основава на количествена система за оценка, както и на качествена, която може да се основава на отзивите на клиентите.
Децентрализацията ще бъде важна част от това, за да се гарантира и безопасността.
Кандидатстването на доставчици трябва да бъде децентрализиран процес, който може да включва общността под формата на открит процес на вземане на проби, според който общността ще приеме или отхвърли кандидатурата на доставчика.
Същото важи и за обявяването на нови продукти от всеки доставчик. Ако например даден продавач събере множество отрицателни отзиви, продажбите могат да бъдат спрени и продавачът трябва първо да реши съществуващите оплаквания и да докаже качеството на продукта отново пред общността, за да бъде приет отново за продажби.
Тази концепция, основана на децентрализацията и общността, би могла да се развие в голяма степен и да бъде включена в цялата структура на пазара.

Надявам се, че това обяснение не е било твърде неструктурирано, но мисля, че доста добре описва как децентрализацията може да бъде от полза за световния трафик на наркотици
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Голяма част от написаното от вас се разбира от само себе си. Съгласен съм с почти всичко.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Това е случайното място за написване на неща. Създаването на MDMA от Sass е трудно. И под това имам предвид придобиването на добър Sass. Трябва да оставя наркотиците за малко и да претърся този уебсайт за някой, който продава добър Sass.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Тя расте като плевел в източната част на Северна Америка. Мога да отида да си събера букет по всяко време. Бих могъл да обирам кожата на дърветата до края на живота си и не бих се докоснал до броя на дърветата сасафрас в източната част на НА
 
Top