Question Търсите учител

little_chemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, търся човек, който да ме научи как да правя мефедрон. Говоря английски и полски език.
 

zuidmen

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Аз се спирам,с 20кг р2нп,и 50л метанол и други гадости,нищо не се случва.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Да на всички форуми
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
 

little_chemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Благодаря за отговора, видях това във форума, но имам нужда някой да ме научи лично.
 

zuidmen

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Псевдо аз направих, хиперреален полски форум, можете да намерите синтез в малък мащаб. но ако знам къде да продавам, ще направя в голям мащаб, от това видео, изглежда лесно, но защо знае.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Опитайте се да направите дарение в банката на форума,othervise добър късмет сър.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Ако приемем, че разполагате с почетен да служи като знак на истината от подготвителните тъмни изкуства това давате като дарение на форума и аз твърдо обещавам да даде възможност да се прилагат най-оптималните ноу-хау, така че да можете да се сдобиете с някои запаси на консуматива. Осмелявам се да изкажа някои от характерните си черти: Жадни за знания с няколко ХИМИЧНИ пристрастия, като: прозрение и напътствия в целия процес от началото до очакваното майсторство. Често имам бързи резултати, така че не може да се избегнат фундаменталните уроци, повярвайте ми, те СА МАНДАТУРНИ!

Отговорете, който може!

ПРАВИ КАКВОТО ИСКАШ ЩЕ БЪДЕ ЦЕЛИЯТ ЗАКОН!

P.S. Духовно пробуждане през фундаментални дупки като третото око (пси); изгубена девственост на задника (кафява дупка откровение на простатата); ТЕКНИВАЛ - отваря се третата ви ноздра = ражда мутирал тигър на стероиди и най-вече генетично модифициран свръхинфекциозен INNVIYNCYIVLiERвирусен векторен дизайн Zombie T Virus агезивна позиция DANGER! resident evil zombified chemists doing what is done best...
 
Top