Question Италианска местна секция

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Защо няма местен раздел на италийски език? Възможно ли е да се създаде? Местните общности могат да бъдат наистина важни в мъртвите точки. Разбира се, всичко това има смисъл само ако има приличен брой потребители, които се интересуват от него. Моля @heinsenberg да ме уведоми и моля италийските потребители да ни уведомят. Благодаря на всички.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
да, преди няколко дни си мислех същото
италианският език липсва
всяка седмица изпращаме пратки до италия почти половината от клиентите ни са италианци
 

Fungo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Да, чудех се за същото, би било полезно за ДД
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@Fungo изглежда, че сме единствените двама заинтересовани ахахах, има и други възможности, пиши ми в dm, че имаш нужда от нещо :)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Капките за феади са проблем, специално в южната част на Италия, не можеш да капнеш под задника на местен тъпкач, единствено доставката по домовете е all'ospedale. Те казват: парите са твои, така че можеш да купуваш където и да е, но не можеш да продаваш под задника ми или u r мъртъв като мъртвата капка :)) как знаеш дали това място е свободно или е собственост? Така че ви трябва ок на местния тласкач, за да не рискувате, това има и цена. Така че може би в други големи градове в северната част на Италия може да бъде възможно, но все още е рисковано по много други причини. Ciao
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
това е вярно, но не се отнася за вещества, чието съществуване не е известно в Южна Италия, например "метамфетамин". правилото на местния тълковник, което вече не е валидно, тъй като веществата се продават в Telegram, клиентът е свободен да избере къде да отиде. очевидно това не е абсолютно валидно за кокаина
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Надявам се, че знаят какво събирате, иначе като ti abbassi a 90 gradi per prenderla t'inculano, mai raccogliere a 90°!!! ;))
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Ами мъртвите капки вече са реалност и ние сме първите в италия, които го правят.
Аз бях първият, който събра мъртва капка! това заслужава награда! и изобретих и летящата капка! Ахахахах
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
И така, какво правим ние? Можем ли да говорим италиански тук? Но има ли все още общности/говорещи езици?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG установихме, че има някои италиански членове, можем ли да имаме наш местен раздел във форума, където да създадем наша общност? ще бъде интересно и продуктивно, лесно мога да бъда модератор, ако трябва да се направи. Наистина се интересуваме от това, уведомете ни. Ако искате, можем да обсъдим това в pm
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
За да можем да създадем италианска секция на форума, първо трябва да направим проучване на италианския пазар на лекарства. @donkaz щеше да напише такова, но все още не го е направил.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Да, аз съм в състояние да разбера, но казах, че не мога да обединя 2 части, защото изтече пробната версия на Adobe Premium. Другите 2 доклада са от gov, които преведох на английски език, и ако не се интересувате от това как се организира полицията и други подробности, просто игнорирайте последните 2 връзки. След това някой може да изтегли първия линк и да обедини 2 части и да ги качи отново. Няма да платя 75 евро само за сливане на 2 pdf в 1. Благодаря за разбирането, съжалявам.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG Добре, благодаря! Ще се опитаме да работим заедно, за да създадем добро изследване за наличието на нашата секция :)
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@donkaz @4synergy бихте могли бързо да създадете шестица и да спечелите раздела си, кажете ми, ако се интересувате
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
JUfNQLDoiY
Вече го качих в рамките на 1 седмица, както беше поискано, но връзката изтече след 1 седмица в облака. Сега го качих отново.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Прочетохте ли отговора ми? Не ми трябват три документа, а едно изследване, изискванията за което са описани в съответната тема.
 
Top