Надценен ли е биткойнът?

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Когато виждате всички тези миксери, които се затварят, киберпрестъпниците, които биват залавяни, когато се опитват да превърнат своята криптовалута в реални активи,... за мен това е така, защото Биткойн е публичен и може да бъде проследен.

Защо, по дяволите, все още се използва широко и се цени толкова много?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Не знам защо хората използват странни криптомиксери, управлявани от престъпници, когато можеш просто да използваш нещо като godex.io
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Борсите могат да блокират сделката, ако депозитът е дошъл от адрес, включен в черния списък, Биткойн все още е проблем в този случай.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Имах много добър опит с XVG, много по-бързо от XMR, но пазарите все още се придържат към BTC
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
> Валутата Verge (XVG) има прозрачна счетоводна книга, която позволява на всеки да види всички нейни транзакции

Така че те все още могат да бъдат проследени, когато валутата се обменя в активи от реалния свят.
 

minnimus

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Два отговора на вашите въпроси
"Надценен ли е биткойнът?"

По мое мнение НЯМА как да е подценен, ако изобщо има нещо такова.

В неговия "дизайн" е заложено да повишава стойността си по своята същност и никога не може да бъде надценен поради много фактори
Като например
Обратно възпламеняване.....

И по отношение на анонимни пари, аз прогнозирам, че XRP или Monero ще крещи нагоре в стойността и е всъщност 🤔 a grait investment (If im a tru fortune teller.) I say the PRICE of Monero will fly up to minimum low 10k USD and Bitcoin will matk the 180-300k usd before you know it or within 4-5years

От няколко години насам прогнозите ми за възходите и спадовете на стойността на BTC са верни

Ще видите, използвах да бъда миньор и имах като dosen ASIC работи за мен 24/7 на 256SHA алго за 3 години. Платих до като 6500usd в електроенергия за нещо като 2 месеца, все още се изплаща на или докато моят coldwallet "замръзна" и моята сметка Binance се хакна и аз бях заключен от него с FIDO2 (Yubikey), така че основно непоклатими, освен ако не сте насочени специално

Доверете ми се и използвайте парите си сега, когато можете, не се занимавайте много с тях, те са просто пари 💰 🤑
Можете да ги направите лесно.


MONERO
 

yuki

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 9, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Перспективата на биткойн не е проектирана от поверителност и анонимност , тя е по-вероятно да се лъсне от централната банка и да се запази там собствен актив и да го направи стойност от всеки друг и тя има официална доставка набор, които са ограничени, така че играчът може да добави повече стойност в него обаче официалната доставка на Monero е определена на 18 400 000 XMR. , Общата емисия след това не е ограничена. След достигане на общия брой на емисията, на всеки две минути след това се емитира 0,3 XMR под името "емисия на опашката" на постоянна основа. Причината за тази система е да се предостави на хората стимул за поддържане на блокчейна в допълнение към комисионата след приключване на компенсацията за добив.

Биткойн и Морето имат различна концепция и различно общо предлагане от екосистемата.
Едната е по-фокусирана върху поверителността, а другата е за съхранение на стойност.
Не мисля, че биткойн са били надценени , защо Блекрок и други големи операции са толкова обсебени от биткойн?
Те искат да манипулират пазара и да получат контрол върху екосистемата.
 
Top