Looking for a vendor ТЪРСЯ ДА КУПЯ

Calikilo

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Търся да закупя лабораторно оборудване. може ли някой да направи това за мен или поне да ме насочи в правилната посока. моля и благодаря
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Всичко, от което се нуждаете, се намира в Amazon. В зависимост от това какво и колко ще направите, ще зависи от вида на оборудването, което ви е необходимо. Но в ebay и Amazon има всичко, от което се нуждаете.
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
35
Points
13
Amazon, eBay, а също и Aliexpress.

В Aliexpress наистина има качествени материали с много ниски цени. Опаковките им са много добре направени.
Тествани и одобрени от мен чрез дестилация на сярна киселина например!
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
ами ние имаме лабораторно оборудване тук за продажба на уебсайта, както и можете да си купите от други пазари, както каза serialz, както и зависи от това какъв мащаб ще изберете, дали сте като голям мащаб малък мащаб или какво, ако току-що сте започнали, изберете малък мащаб, за да не се взривите
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Какво мислите за ротавиците и партидните реактори от Alibaba?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Повечето неща, от които се нуждаете, всъщност могат да се намерят в Amazon, зависи обаче от мащаба ви и лекарствата, които искате да синтезирате
 

serialz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
29
Reaction score
35
Points
13
Да, без никакви проблеми.

Винаги трябва да четете отзивите на клиентите, ако не познавате магазина, който продава в Alibaba. (Оценка на магазина)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Разглеждам компанията Shanghai Yuanhuai Industrial Co., Ltd., ако знаете за тях.

Те имат 17 оценки в своя магазин с 4,9/5 звезди.

Благодаря за обратната връзка, имам чувството, че много американски продавачи са просто търговци на дребно на китайски машини, когато става въпрос за ротавапси и партидни реактори, така че може би си струва да разгледате китайските компании, които ги продават
 
Top