Question Поръчах 3 г афган 4 и получих черни лепкави камъни

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Поръчах 4г афган 4 получих това. Продавачът твърди, че природата е стигнала до него и го е направила черен поради влага или нещо подобно. Every #4 Heroin ive gotten has never been black or sticky. Мога ли по някакъв начин да превърна това в истински загар афган 4? Или това е загубена кауза и продавачът ме е излъгал и ми е изпратил БТХ?
Df0q7QBOR3
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
68
Points
18
Deals
19
Това изглежда, че може да се пуши може би, не е номер 4 като всички, които някога съм виждал, Ако това беше истински катран, бих казал, че правя стария трик с разклащането и раздробяването, при който го слагаш в бутилка за хапчета с никел и монета (казвам и двете, защото не помня коя точно), след това слагаш катрана в бутилката с тях и малко бакпулвер (НЕ СОДА) като около 1-2 ч.л. на грам, така че изобщо не е много, след което разклащаш докрай за няколко минути. След това го слагате във фризера за около 10 минути, след което отново го разклащате и той се разпада на малки почти прахообразни парченца, които могат да се смъркат. Мразя катран и тъй като не използвам интравенозни препарати, това правя, ако мога да намеря само катран, но това нещо изглежда по-твърдо от катрана, който обикновено виждам. Чудя се дали не може да се пуши като опиума. Кое от тях поискахте в поръчката? Прахът за пистолети или афганистанският? Взех G от афганистанския за един приятел и в него имаше някакви малки парченца, смесени с оръжейния прах, но те не бяха нищо подобно, а и потентността беше доста добра. Виждал съм хора, които смесват черно, загар и малко бяло в мини блендер и го наричат бисквитки и крем, нещата са огнени, но работят най-добре с IV
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Не знам защо отново се забърка с нея. НЕ ЗНАМ ЗАЩО тя отново се забърка с теб. Нито един от вас не е много умен, но да се подиграваш с момиче със специални нужди е доста подло. Никой от вас не се е научил първия път. Измивам си ръцете от всичко това. 2 грахчета в шушулка. Ако ми кажеш "еби си мъртвата сестра" и след това искаш да си купиш нещо, ще се изсера в сандвич и ще ти го изпратя. Не, не това съобщение, това е вторият път.
SEMkPb1u0g
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
193
Reaction score
84
Points
28
Deals
9
Представете си, че pple не го очаква...
 

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Хаха аз не го използвах. Нейната Obv H просто не е правилната глупост вече я продадох. По принцип това, което се случи, беше, че казах, че съжалявам за цялата ситуация, преди това тя се съгласи да ми продаде отново, така че аз купих от нея и получих това idk и idc lol
 
Top