Хюгабънтър е доносник.

brisknes

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Само едно парче говна и предател би се похвалил, че може или, че има dox на администраторите.

Да, това е най-вероятното и като се има предвид, че успях да доксна Фароа с известна лекота. /post/9fd75dd60e6421299370/#c-6ed12696f6602aa382

И черешката на върха? С ИЗВЕСТНА ЛЕКОТА. (Това хвалба ли е?)

В отговор на въпроса къде е DeSnake:

Той е жив и здрав. /post/540f11ee6435929f362c/#c-b287552b1f664926bb

И черешката на върха? Някои хора са невнимателни със своите OpSec (Това заплаха ли е?).

***** HugBunter.

Повечето от постовете му са пълни с подобни глупости, а това не е нормално.

Това, че говори неясно и казва неща от рода на "ЗНАМ НЕЩО, КОЕТО ТИ НЕ ЗНАЕШ", е страшно и само показва истинския му характер. Не се говори по този начин, не се задържа информация по този начин. Това е учебникарски пример за манипулатори и доносници.

Дори човек да е измамник на изхода на боклука като ДеСнейк, никога не говориш подобни неща публично, особено като ръководител на общност като Дред. Вие само помагате на ЛЕА, а с ЛЕА си сътрудничат само информаторите.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Мисля, че с уважение ще изразя несъгласие. Харесвам го в няколкото пъти, в които сме разговаряли
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
В Dread има твърде много цензура и модовете не заслужават доверие
МОДОВЕТЕ ПРОМОТИРАТ НАРКОТИЦИТЕ И ФЕНТАНИЛНО ЛАКИРАНИТЕ СТОКИ, но цензурират и БЛОКИРАТ безобидните коментари, звучи като съдия Дред ,

Ирония в това да се популяризират незаконни гадости, но да се цензурират незаконни гадости
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Досегашният ми опит в Дред не е такъв. Хората казват безумни глупости, знам, че аз го правя. Звучи така, сякаш се чувства застрашен и заклеймява способността си да отмъщава.
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
мисля, че в youtube DoingFedTime имаше някакви претенции към Dread, miner21 вижте дали можете да свържете горния пост с DoingFedTime в youtube
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Наистина ли? Не си спомням нещо от Федтайм, което наистина да е критикувало Дред. Можете ли да ме насочите към нещо, за да видя това?
 
Top