Question Как да започнете?

FrenchConnection

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Здравейте,

Искам да започна бизнес с лекарства, но нямам никаква връзка с него.

Затова имам много въпроси относно този бизнес,
Какви са правилата в този бизнес?
Как мога да получа първия си клиент (не искам да продавам на улицата)? Интересува ме да продавам дрогата си на дилъри в моя град, а не да я продавам на грамове.
Как мога да изпратя наркотиците си с писмо? Вече получавам наркотици в писмо, но не знам правилата за изпращане на добро анонимно писмо.
Как мога да намеря "мъртва зона" в моя град ? Мога ли просто да сложа някъде пощенска кутия?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Най-напред трябва да решите с кои вещества ще работите, защото при хероина и марихуаната има малко по-различни подходи.
След това трябва да определите източника на веществата, дали ще ги синтезирате сами, или ще ги купувате и препродавате?
Можете да потърсите клиенти във вашия град чрез интернет или да използвате офлайн реклама, например стикери.
Не препоръчвам изпращането на писма, то не е безопасно за подателя и получателя. Мъртвите капки са най-доброто решение за бизнеса.
 

Bigrush421

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Как мога да имам връзка в моя град?
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
Когато искате да се занимавате с тази дейност, трябва да имате причина за това. Искате пари? Разбира се, че искате. Връзката, за която говорите, е като с човек, който купува от вас немалко количество лекарства и вие искате пари от него. Не можете да започнете без връзки. (връзките имат своите източници) Ако искате да започнете да печелите пари от наркотици, то първо трябва да намерите хора, които ги използват. Трябва да имате по-добра цена или качество, за да ги накарате да купуват от вас, вместо да купуват наркотици от своите дилъри. Ако нямате практика в общуването с наркомани, тогава те могат да ви откраднат абсолютно всичко, дори да ви убият. Може да помислите дали наистина искате тази работа. Но ако искате, пожелавам ви късмет и останете упорити.
 

Bigrush421

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Искам да кажа как да намеря местен доставчик
 

FrenchConnection

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Мисля да започна с хаш, защото търсенето е много голямо там, където съм,
Купуването и препродажбата е по-ефективно за мен, защото нямам никакъв опит с.
Snapchat може да бъде добър канал за получаване на клиенти ? Ако го използвам, как мога да го използвам "анонимно"?
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Да. аз също искам да започна работа в този бизнес. Приоритетът ми е канабисът, защото съм влюбен в него от дълго време ✌️, но мога да бъда и част от дистрибуторската верига за други. Имам още малко време за себе си. Трябва да изкарам някакви пари, защото загубих почти 2 хил. щатски долара тотално и имам достатъчно тези мам*и. Да, те ме измамиха. Може би някой има някакви предложения? Благодаря. Полша
 

$!$ (SCAM!)

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
24
Reaction score
8
Points
28
Deleted

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Да, разбирам. Надявам се, че в този чудесен форум няма много хора като вас.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Една буква може да е твърде малка за разумно количество лекарства. Честно казано, харесва ми да правя мъртви капки, това също е предизвикателство, но поне имаш контрол върху стоките и не оставяш толкова много следи, за разлика от превоза
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
В действителност има 2 неща, които трябва да прочетете. Библията на даркнета и Библията на доставчика. Те се намират в Дред. Опитвам се да намеря връзките
 
Top