Question Как да си направим туш

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Здравейте, клиентите ми отдавна ме питат за туширане, когато им донесох 2cb real, те не го харесаха, поискаха ми розово туширане, проучвах и то е 50%кетамин 30%mdma приблизително 20% кофеин, как мога да му придам този мирис на ягода и розов цвят?

Трябва ли да върна продуктите в някакъв разтворител, за да направя сместа, или по-добре на сухо?
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Добър ден, брато
Да, дадохте им истински 2cb, известен още като нексус. За розовото туси те използват течен кетамин, а останалото на прах. Добавят оцветител за хлебни изделия и ароматизатор.
Основата на туси е кетамин и MDMA, но различните хора имат различни рецепти, в които се слагат най-различни неща виагра, спийд , фентанил и всякакви други неща.

Можете да използвате дестилирана вода . Приготвят се в двоен котел.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Препоръчвате ли някакъв оцветител или ароматизатор, който може да го разтворя с Кета и MDMA и да не ми създаде проблеми при отстраняване на водата? Колко време е необходимо, за да се загуби водата, като го правя в бейн-мари?
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Между другото, кофеинът не се разтваря във вода или алкохол.
 
View previous replies…

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Горещо розово е класическият цвят за него, но хората използват всякакви оцветители за там брандиране и не слагат много ароматизатор няколко капки в зависимост от размера на партидата. Кофеинът във вряла вода ще се разтвори. Но ако направите 60/40 keta n md, това е чудесна смес. Времето, необходимо за кипване на водата, зависи от размера на партидата и т.н.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Препоръчвате ли 60 40 без кофеин? опитайте малка партида
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Получих добър резултат, като използвах съвета ви, бихте ли искали да разтворя още малко оцветител или бихте препоръчали някакъв хранителен оцветител?

Послушах и не добавих кофеин, получи се мощно, кара ме да плувам като туширана. Ако можете да ми препоръчате оцветител и овкусител, който работи добре, ще съм ви благодарна.
ZMXBkPqWYu
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Добър ден, брато
Радвам се, че ви харесва.
Бих използвал по-топъл розов цвят, а с аромата бих направил аромат, който ти харесва грозде ягода кокос и банан. Само внимавай по-малко е повече с ароматизатора, може да стане прекалено силен лесно. Също така, след като го извадите от двойния котел, след като изсъхне, сложете го в хаванче и направете много фин прах.
 

hustlerkid

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 6, 2023
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Deals
3
В тази смес използвахте ли кетамин тип s, тип r или рацемичен кетамин?
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Половин кокаин, половин 2cb = туси де лукс. Всичко е позволено наркотик...
 
Top