Question Колко биха платили хората за един грам псевдоефедрин?

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Колко биха били готови да платят хората за грам псевдоефедрин, извлечен от хапчета? Планирам да продавам тук в бъдеще, след като науча нещо за химията.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Един грам? 0,30-1,00 канадски долара, може би. Ако имахте хиляда от тях. И ако бяхте доверен продавач. И ако можехте да ме убедите, че този път е по-добър от пътя на борохирида.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Знам, че китайците продават много евтин ефедрин. Те имат най-ниски производствени разходи поради това, че електричеството там е най-евтино в световен мащаб, а също и фактори като робство и т.н.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Китай тайно е завладял моята страна и я е превърнал в база за таен синтез. Наистина сме навлезли в поредната златна ера. Любопитно ми е дали някъде имате местни складове или изпращате изключително от Европа?
 

uyennhupt

Don't buy from me
Member
Joined
May 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Трябва да го купя. Знаете ли кой го продава?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Какво имате предвид, защото не разбирам
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Извинявам се. имах предвид само, че много китайски компании са създали местни магазини за реактиви за незаконни вещества. Интересно ми е дали имате складове в различни държави за вътрешни доставки или става въпрос само за международни доставки? Аз съм от Канада, ако това изяснява нещо.
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Разполагаме със склад в Канада, в момента пристигат готови складови наличности PMK 28578-16-7 NaBH4 16940-66-2, какви продукти искате в момента?
 

uyennhupt

Don't buy from me
Member
Joined
May 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Трябва да го купя. Знаете ли кой го продава?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Изпращаме само от Полша - наличието на голям склад не е добро, тъй като лесно може да бъде наблюдаван и пакетите да бъдат проследени -> глупавите доставчици имат складирани големи гадни товари и е лесно да бъдат открити
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Може би. Дали пакетите от Полша все още не са подозрителни? Подобно на поръчването на РК от Нидерландия преди няколко години? Може би греша и неправилно разбирам възможностите за риск.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
''Акин'' ? Съжалявам, че не го разбирам - може би се дължи на това, че съм поляк и не познавам късите пасажи на думите и т.н.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Съжалявам, означава "точно като" или "подобен", или "по същия начин"
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Нашите пакети не са подозрителни, защото знаем какво и как проверяват. Преди години бяхме компания от NL, но спряхме да работим там поради това, че пощенските пратки от NL се проверяват 5 пъти повече, отколкото от тук. Полша е много добра - знам го от опит.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Благодаря ви за всички отговори. Ще очаквам с нетърпение скоро да направя поръчка. Имате отличен продукт.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Аз също се интересувам, ако изпращате в САЩ
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
не се обиждай, човече, но какво означава, че ще продавам sudo, когато ще научавам за химията, уау, приличаш на мен, когато правех креслото на готвача в подземния кошер или в годините на wetdreams/zonez.
първо, как ще събереш прекурсорите? ако си в ЕС, знаеш като мен, че тъй като няма голяма търговия с d-meth, освен в Чехия и някои общности в Тайланд, които използват и продават shaboo и розовите таблетки yaba само на тайландци.
Също така Rc сцената тук в ЕС беше огромна и не говоря в днешно време, а от създаването на сцената в Обединеното кралство, забраната в Обединеното кралство и тогава сцената беше по-неясна, искам да кажа, че почти бях убит от bromodragonfly, който по това време използвах за магазин за новости, защото преди китайската забрана тук в ЕС имаше интернет магазини от Полша и имейл продавачи като till.i.come, които продаваха псевдо извлечени от хапчета, но искам да кажа, че не можеш да правиш пари от производството на псевдо.
също така не забравяйте, че повечето методи, които намирате, вече не могат да се използват, особено в САЩ.
Най-добрите са белите 60 или 120 mg, лично аз използвам само 60 mg псевдо 2,5 цетиризин, които можете да изтеглите с добри йеилди, или 120 с повидон.
също така не забравяйте, че писанията от легендарните момчета тук, които споделят това божие дело, винаги са завършващият процес на дълъг път, изпълнен с неуспешни експерименти и опити.
и също така минималният псевдоним, за да имаш добра готварска работа за начинаещи, според моя опит е 8/10 грама псевдоним,
 

yim1984

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Аз съм нов за това брато.мога ли да знам от таблетката цетиризин можем ли да извлечем?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Мога ли да ви попитам как се извличат уайт 120 (с повидон и т.н. много гадости вътре). тук ги наричат клариназа...?
 
Top