Question На каква цена се продава килограм Alpha-PVP?

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Интересувам се от цените на Alpha-PVP във вашия регион

Въпроси
Колко струва един килограм алфа-пвп?
Колко е уличната цена на грам?

Знам, че е лесно да се направи наркотик, но струва ли си в дългосрочен план в края на краищата, ако се сравни
печалбата от други наркотици в производствените разходи и продажбата.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Този продукт не е широко известен, но той е пълен аналог на MDPV, който се е продавал в Европа за 3500-5000 евро за 1 кг.
Веществото винаги ще намери своя купувач.
Основните предимства са, че много силна стимулация с кокаинова еуфория на входа, малки дози, възможност за използване при пушене, лесен синтез от легални реактиви.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Мисля, че лесно бихте могли да получите 5 хил. долара в САЩ. При дозировка от 25 мг бих искал 50 долара/г. за начало. Не познавам нито един човек, който да го е пробвал там, където се намирам в САЩ. С удоволствие бих платил 50 долара/г. Може би ще платя 100 долара
 

phenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Бих платил 100 долара за г сега. Търся a-PVP от месеци и все още не ме е намерила. a-PiHP със сигурност, но не и a-PVP
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Много обичам да пуша крек. IDGAF какво си мисли някой, все още правя всичко, което трябва да правя, не ми се налага да крада или да лъжа. Това е скъпо. Правя си го сам и в крайна сметка струва около 8-10 долара за удар (65-80 мг действителна кокаинова база) Впечатляващата сила на а-пвп е това, което предизвика интереса ми Не изглеждаше твърде трудно да се направи, но съм сигурен, че щях да умра бързо, ако имах 500 г
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Здравейте, търсех информация за това лекарство, а и искам да го изпробвам. Никога не съм чувал нищо за този наркотик. за който се предполага, че е много подобен на кокаина? Можеш да пушиш и всичко останало, не мисля, че е като кокаина. Ако беше като кокаина, мисля, че щях да съм известен.
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
В разгара на моите "приключения" с A-PVP получавах 3 кг, изпратени до Средния Запад на САЩ, за 5600,00 USD, а когато продадох последния си грам, прибрах за него 200 USD. Сега, ето я и прецаканата част: Седях върху първите 100 грама, които някога съм поръчал, почти 2 месеца и не спечелих нито цент! Никой, когото познавах, дори не искаше да опита или да ми помогне да пренеса какъвто и да е продукт в района, в който живея. Всички се страхуваха от него и бяха убедени от новинарските медии, че накрая ще изядат нечие лице от тях. След като се запознах с няколко души, които живееха в съседния щат от мен и бяха редовни потребители, телефонът ми не спираше да звъни. Това продължи около година и половина, винаги с най-високо качество и нито веднъж не намалих или скъсих някого на тегло. В резултат на това никой никога не се опита да ме ограби и винаги плащаше предварително. След забраната от страна на Световната здравна организация цената се покачи и запасите ми свършиха много бързо. Никога не съм си мислил, че ще ми е невъзможно да си набавя повече, но оттогава не съм го изтървал нито веднъж. Първият урок, който научих, е, че трябва да откриете район с пазар за вашия продукт, за да бъдете печеливши. Следващият беше винаги да изпълнявате обещанията си. Това важи двойно или дори тройно за вашия доставчик. Никога не проявявайте неуважение и не търсете по-добра сделка, ако вече сте постигнали нещо добро. И накрая, но не на последно място, никога не се доверявайте на жена.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Какъв мач мога да получа, в Обединеното кралство за 1 кг, Ice meth.hcl, чист.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Има двама полски продавачи с APVP добро качество и цена hg kg. Изглежда, че много китайски компании (преобладават измамниците) продават най-евтино наказаните apvp aphp mdpv 4mmc mdma и т.н. Колкото по-скъпо струва apvp - толкова по-голям е шансът да го получите. Трябва да попитате компанията за повече. Започнете с търсене на CAS на 4MMC Hcl в guidechem. Аз все още се опитвам да се справя с това...
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Причината този наркотик да не е популярен е, че метамфетаминът е по-силен, аз съм правил и двете и реално не ми харесваше ефекта на апвп цялата тази стигма за безумна стимулация, когато опитах (пушене) нищо особено не се случи, а и на въпроса в моя регион ( България ) няма пазар за никакви катинони, хората не харесват новите химии тук и харесват повече старата школа
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Apvp е много по-силен от метамфетамин
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Да, наистина не съм го подлагал на изпитание, но apvp беше голям хит тук, където обичат pv mc, но бях разочарован, тъй като apvp изглеждаше по-слаб от apihp (и двата чисти) Въведох ги тук. APVP би трябвало да бъде по-дълготраен и по-ефективен, ако се използва масово.
Ice Не съм опитвал, но е по-скъп и със сигурност отговаря на тежката си репутация като breakingbad. MDPV кралят на ваната обаче може да му съперничи, така че нека да върнем MDPV в бюджета. Засега обаче избирам "мекия" APVP/APHP.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Havent tried apihp but apvp test is enough for me to be done with pv's, and mdpv still may be rc king but im shure meth recreational is better only IV might be there some gems in pv's but is the kick better then meth or coke i highly doubt, someone iving can tell us as I dont IV
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Аз не съм IV, но APVP е страхотен IV. APVP е по-евтин и по-лесен за производство и се надявам да го получа от Китай, за да накарам хората отново да полудеят по прилепите. АПВП са по-силни, по-кратки, със забавен ефект, идеален близнак с две яйца. Айс е най-силен, без съмнение, както и проблемите около него. Ако планът за Китай проработи, търговският продавач може да ми достави Ice и т.н. от Южна Америка. Всичко е произведено във Виетнам и т.н. извън Китай от бивши клиенти на компанията преди голямото потъпкване на забраната в Китай. О инвестирам основния си живот в това да получа най-добрия успех, но все още съм просто беден мутра.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Levo-A-PVP (правилното кристално такова) беше наркотикът, който ресеблираше крека повече от всеки друг стимул, но това. Кардиотоксичният профил на дрига просто не го прави безопасен...
 
Top