Как да си направим електронна течност с ADB-Butinaca Powder?

bobyloss

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Здравейте на всички, търся точната температура за разтваряне на адбутинака на прах в електронна течност. Бих искал да го изпарявам с моята електронна цигара.

Търсих във форума и не намерих задоволителни резултати. Може би съм търсила грешно, може би вече има отворена тема по този въпрос.
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
малко топлина щеше да работи, опитвайки се да използва микровълновата печка, ако това не работи, тогава май не е истинска cannabinoinds, която използвате 25 грама adb в 1000ml е това, което използвах да направя и беше огън.
 

Vensla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Колко течност се произвежда от 1 г адб бутинака ?
 

Terternat

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Самият аз не съм опитвал да разтварям адбутинака в електронна течност, но съм имал известен опит със смесването на аромати. Използвах пакет за еднократна употреба Packman, за да експериментирам с различни аромати на електронна течност. Установих, че внимателното загряване на течността помага за по-равномерното смесване на ароматите. Може би бихте могли да опитате подобен подход с вашата настройка - да започнете с малко топлина, за да видите дали това ще помогне за по-доброто разтваряне на праха. Просто се уверете, че температурата се контролира и проверете за безопасност, преди да я използвате.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Мисля, че трябва сами да си правите електронна течност. Има различни компоненти, които ви позволяват да разтворите това, което не се разтваря в глицерин или пропиленгликол.
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Вземете малко pg, разтворете го в pg, смесете pg със сок за вейп, лесно е;

Вземете керамична купа и добавете pg в нея, сложете я в микровълновата за около минута, добавете adb към горещия pg, разбъркайте, pg трябва да стане оранжев, сега, когато имате pg noid сок, който трябва да се смеси с всеки сок за вейп без големи усложнения
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Не всички ноиди се разтварят в ПГ. Ако правите това, пишете ми в ДМ
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Аз правя това с 5cl, ако adbb не се разтваря в pg, тогава бих казал, че първо го разтварям в топъл етанол и след това го смесвам с разтвора на pg
 
Top