Question Как да си направя анаболни стероиди?

stonebanks

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Някой да ми отговори, моля!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Купувате праха и след това го разтваряте, за да го направите за инжектиране.
 

stonebanks

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Благодаря ви, но искам да направя хапчета, така че, аз nerd на ingrediente или пълна recuperação, Ако не знаете отговора, кажете ми somente кой сега това
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Тогава ви трябват стероиди, които можете да консумирате без инжектиране.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Аз съм от Китай, стероид, пептид, доставчик, трябва да закупите продукти, моля, свържете се с мен.
 

chitownskag

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 27, 2024
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Зависи от това какво съединение смесвате и колко концентриран ще бъде крайният ви продукт...
За пример ще направя тестостерон енантат 250 mg/ml...

Какво ще ви е необходимо......
-тестостерон енантат на прах
-масло-носител (аз използвам mct масло), много хора използват масло от гроздови семки. Аз харесвам mct, защото е по-тънко.
-бензилов алкохол (за да поддържа разтвора донякъде стерилен)
-бензилбензоат (разтворител за разграждане на праха)
-Нагорещена плоча с магнитна бъркалка
-автоклав (аз използвам стероклав)
-филтър с 22 микрона PVDf филтър
-вакуумна помпа за захранване на филтъра в горната част на бутилката.
-чаша за смесване на продукта върху котлона (аз използвам 500 ml)
-бутилки от 10 мл с капачки и преса за капачки.
-везни за претегляне на всичко.


Добре, ако правя 100 ml тестостерон енантат с концентрация 250 mg/ml, ще смеся съставките си по следния начин.

* Първо ще сложа 61,25 ml mct масло в бехеровата чаша на горещия плот, с работеща магнитна бъркалка... Имам включен котлон, но много нисък, постепенно го увеличавам, целта е да го смеся с възможно най-малко топлина, тъй като твърде много топлина може да разруши вашето оборудване.
*След това добавете 18 ml бензилбензоат (18 %) в бехеровата чаша към вече смесеното мкст масло.
*след това добавете 2ml бензилов алкохол (2%)
* след като се остави да се смеси за минута, добавете 25 грама тестостерон енантат на прах и оставете да се смеси и много постепенно увеличете температурата, като се опитате да останете под 130 °F, ако е възможно... Аз просто бавно увеличавам температурата, докато продуктът се разтвори...(можете да използвате разтворители като етилов елак)
* След като готовият продукт се смеси добре, можете да го оставите да се охлади малко, след което да го прекарате през филтъра за бутилки... продуктът, който минава през филтъра, е подходящ за бутилиране... Аз използвам пипета, настроена на 10 ml, и слагам готовия продукт в бутилките, които извадих от стероклава, а след като изсъхнат, поставям в бутилките тапите, които са били накиснати в бензилов алкохол... Ако искате да сте супер стерилни, можете да използвате кутия с ламинарен поток, пред която да работите, за да поддържате нещата изключително чисти (никога няма да сте напълно стерилни). Така или иначе, сложете тапа на 10ml бутилки с готов продукт, поставете капачки и ги притиснете... Wallah

И така, четейки това, сигурно виждате, че далеч не съм професионалист, не познавам химията и има много различни начини, съотношения и различни неща, които можете да използвате, но аз го правя така.

За да съберете формулите, можете да използвате обикновен калкулатор за аас като този...
Също така разглеждам различни формули на различни форуми на клирънтите... много информация там за смесването на различни съединения в различни концентрации... просто трябва да се направи малко търсене и четене...
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Разглеждали ли сте естествени хранителни добавки, солидна тренировъчна програма или консултация с фитнес треньор? Те могат да ви помогнат да постигнете целите си без рисковете, които идват с незаконните вещества. Освен това придържането към естествени методи може да ви осигури по-устойчиви и здравословни резултати в дългосрочен план.
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Преди години бях доста любопитен за същото нещо и попаднах на сайта goliathsteroids.com. Честно казано, беше някакво облекчение да открия място, което просто работи без цялата драма. Техните неща са ясни и надеждни.

Един мой приятел се занимаваше с бодибилдинг и ги спомена, така че го проверих и имаше смисъл да се придържам към нещо законно. Никога не съм се чувствал така, сякаш съм се лутал в тъмното с тях. Предлагат солиден асортимент и е ясно какво получавате. Просто се уверете, че сте в безопасност и си напишете домашното преди да се гмурнете в каквото и да било.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Това за себе си ли е или за продажба?
 
Top