Question Как намирате нови доставчици? С какъв вид доставчици обичате да си сътрудничите?

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Здравейте, напоследък ми е трудно да намеря нови клиенти, просто искам да знам с какви доставчици искате да си сътрудничим?
 

MrPusherNL

Don't buy from me
Member
Joined
May 27, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
@flightrcs откакто започнах да работя с него, всичко е наред. Няма проблеми, а ако има, се намират решения. най-добрият готвач от Европа
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Когато търся нови доставчици, първото нещо, което търся, е комуникацията. Доставчикът приятелски настроен ли е, комуникативен ли е и откликва ли на въпроси?
След ескплоатация се разглеждат цените, потенциалната честота на поръчките, капацитетът на поръчките и времето за доставка.

Също така е необходимо просто да се кликне, така че да е забавно за всички участници
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
защото rc химикали форма Китай сега не е отбелязване специален и повече е опасно за здравето KU BU кристал е подобен BK EBDP друго име Euthylone 2nmc 2mmc 4cdc 4cic 3cdc 4cdc е срамота същото. много лаборатория в европа, които имат Топ rc 4fa 4mmc 3mmc 3cmc 4cmc bk mdma 6apb 5mapb 5meo mipt 4aco dmt и повече топ като в 2010r
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Малко е придирчиво да се каже, но ако доставчикът има склад в същия регион като мен, това наистина играе роля, защото поръчките са много по-слабо застъпени.
 
Top