• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Another City Здравейте, Словакия

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Здравейте, в миналото имаше активна словашка стая, след като местните групи бяха закрити, но администраторите се опомниха и я възстановиха. Има ли все още активни членове?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ясно е, че те са ..... Nazdarek
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Helou helou paradička... какво правиш тук или си просто пасивен член?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Това не е първият ми форум, но е абсолютно най-добрият по отношение на идеите и тук можете да научите много .... И сефките нямат проблем да обяснят, за да помогнат с всичко, което се обадя, че ми харесва тук. Какво ще кажете за p2p някой опитвал ли е ?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
p2p Имам опит, но не и тук... на бохемия имам няколко опита с албанци супер с американци обратното (нито стоки, нито пари)... но тук все още нямам опит
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Здравейте на всички
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Здравейте Спиритус, добре дошли... не се колебайте да се представите на ...., за да можем да започнем да изграждаме структурата на темите, които ще започнем тук
 
View previous replies…

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Разбира се, в момента съм просто начинаещ, който се опитва да разбере как да извлече псевдоефедрин от Модафен, защото не мога да се добера до друг метамфетаминен прекурсор
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Не използвайте модафен това е скъпа глупост. Момчета, трябва да прецакате цялото куче няма начин. Мога да ви дам съвет или да ви насоча към мястото, откъдето идва захарта, но ебавайте Словакияһттр://.....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Това би било чудесно, ще бъда много благодарен да науча нещо ново. Не се колебайте да ми пишете, ще бъда много щастлив.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Не е супер @maserkooo Моля, започнете нова тема, в която да разясните темата, за да могат и другите да се научат
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Моят съвет е винаги да носите голяма мокра кърпа и да запазите хладнокръвие във всяка ситуация. Инцидентите са част от нея, така че винаги бъдете подготвени за тях, а ясната глава е
начинът, по който трябва да вървите.
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Ahooj ahoj aj ja ta zdraviim
 

hreskovladoo3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Caute.can anyone get hold of liquid ephedrine ?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Тъй като ефедринът и псевдоефедринът е темата, която разглеждате тук, започнах отделна дискусия по нея, за да могат другите потребители да я имат на едно място
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ако искате достатъчно захари за малко € погледнете онлайн аптеките в Испания (respidina)и Италия (reactine duo) нямат проблем да изпратят 100 кутии. Или потърсете контакт в Полша (cirrus,sudafed pseudoefedrina espefa) А ако сте начинаещ най-лесното извличане е sudafed. Там ще научите различни техники много опити и грешки . И особено vpn pay и google без някой да те научи изобщо не е трудно но аз съм самоук и на 5 години чета и чета всеки ден си водя записки . Според мен и това, което най-много ми подхожда е shake &bake една тенджера. Не го правя за бизнес, правя го за себе си заради качеството, което е в Словакия.
 

hreskovladoo3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Момчета, имате ли някой проверен, от когото мога да си купя метамфетамин и да не е някакъв шибан? Защото вече два пъти поръчвах през тъмницата и втория път през телеграма и пак беше някаква ебавка. Можете ли да ми помогнете, моля ?и все още търся някой, който е в бели карти и тези Paypall и западни трансфери. Ако можете да ми помогнете, ще бъда благодарен
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
:) Здравейте на всички Бих искал да помоля за съвет, моля, имате ли опит с P2P ? Какъв е най-лесният начин за производство на фенилацетон от нашите местни "налични" суровини ? Благодаря
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
за суровини бих препоръчал gordon ramsey или constantylious, constatylious е доставчик от полша те имат всичко необходимо за метамфетамин най-лесният начин да направите P2P е да го направите от P2NP създателите на форума са направили видео как да го направите това е лесно, ако следвате точно видеото, така че няма какво да объркате
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
В никакъв случай чрез p2np това не е ненужно дълъг и нископроизводителен метод. Определено изучавайте много, за да намерите правилния път. Вие сте на прав път p2p al/hg amalgan😉
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Последния път вече направих амфетамин от п2нп, само че не знам как точно да направя амфетамин - метамфетамин... Аз съм самоук, уча се от основите съвсем сам, така че моля без хейт
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
За съжаление, от наличните ни суровини не може да се направи много. само в Китай. Проучете форума, за да получите всички отговори...
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Вед това имах предвид и продукти без рецепта... Но p2p все още има бъдеще, ако мога да ви попитам, I2, имате ли изпитана тинктура... Гледах кравешките вимета след доене, там се използва почти чист йод, бихте ли ми дали още съвет как да извличам йод? Благодаря ви
 
View previous replies…

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Ако не се лъжа, обикновено можете да си купите йод навсякъде. Намерих например: https://t.ly/oNYMh (цената е такава, каквато е, но това е първото нещо, което намерих)
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Пишете за колко евро искате Ще ви изпратя каквото тегло получите от чист кристален йод...
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
За тинктурите ви е необходим водороден прекис, а той вече е на високо ниво...
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Здравим се към нашата словашка общност, забелязахте ли встъпителната оферта за работа за създаване на мъртва точка в големите градове минимален депозит 100 евро какво мислите за нея? Мисля, че звучи интересно
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Представете си, че сега няма да ви се налага да чакате пратката ви да пристигне. Просто ще купите това, което искате, и ще получите точния адрес, на който се намира. Всичко, което трябва да направите, е да отидете и да вземете покупката си.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Измамниците са винаги и навсякъде. Не можете да направите нищо по въпроса. Ние внимателно ще се справим с всички спорни ситуации.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
ок във връзка с това предложение за работа ще се свържа с вас допълнително в лични съобщения
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Според мен това е чудесен начин да разширите тази общност и да създадете голяма мрежа, която ще работи като по часовник. Вече си кореспондирах с OutLaw(HR мениджър) и звучи много интересно и обещаващо.
 
Top