Looking for a vendor Получаване на забранени от Китай химикали в САЩ. (D-LAME)

Clarke D

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Какъв е най-добрият метод за получаване на съединения от Китай, които не им е разрешено да изпращат в САЩ? Някои продавачи се опитаха да помогнат, но веднага щом стигнахме до проследяване, казаха, че шефът им е забранил доставката и трябва да получа възстановяване на сумата. Така че се надявам, че има начин, който не включва това, че трябва да го получа в Канада. Благодаря на всички.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Мога ли да знам какъв продукт са те? разполагам със собствен транспортен екип. разполагам със собствен транспортен екип.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Сега американските митници проверяват внимателно пратките от Китай, не защото става по-бавно, винаги има период от годината, когато не е възможно да се изпращат стоки до САЩ.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Най-добрият метод, който съм имал, е използването на доставчици, които не се интересуват честно. Нивото на скритост, което съм виждал от доставчици (някои от тях в този форум), е нереално. Предполагам, че моята гледна точка ще бъде, че може да се наложи да се направят някои проби и грешки. Ако се обърнете към нови доставчици без история на прегледи, бих попитал дали ще направят поне по-малка пробна поръчка.
 

Clarke D

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Двама от тях се опитаха и шефовете им ги спряха. Предполагам, че ще опитат още.
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, търсим


CAS 4579-64-0 D-LAME

PyBOP CAS 128625-52-5 (прекурсор на LSD

или ерготамин, LSA

откъде доставяте, можете ли да изпратите списък на доставчиците?
 
Top