Question Намерете учител по химия, който е запознат с мет.

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Нуждае се от учител по химични науки и помощта ви не е безплатна.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Само глупак би приел плащането ви. Съществуват много закони, които влизат в сила, когато някой ви плати, за да го научите на нещо незаконно. Цялата информация е тук, а това, което се опитвате да направите, е правено от хора с абсолютно 0 познания, като просто са следвали точно указанията. Ако се съмнявате, напишете мъжки пост или попитайте в чата. Ако някой тук предложи да приеме плащане, за да ви научи,той ще ви ограби. докладвайте го.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Теоретично можем да се снимаме за почти всичко. Ако платите на някого да ви консултира или да ви преподава, от вас се очаква да го предпазите от вреда. Ако някой вземе плащането ви, за да ви преподава, това определено е заговор за извършване на производство, което тук е същото като производство. 6 години, ако никога не сте имали престъпление, 12, ако сте имали, 20, ако имате предишно обвинение за производство, и доживотен затвор, ако човекът се взриви. Средно. Има 52 набора от закони, които са в сила. 50 за 50 щата, федерални обвинения, а окръг Колумбия има свои собствени закони
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Зависи от страната,тук е да дадеш на някого рецепта безплатно също е престъпление, наричат го "strafbare voorbereidingshandelingen" превод: Наказуеми действия за подготовка. Можете да получите същата присъда като човека, който ръководи лабораторията.

относно плащането за насоки: искаше ми се да мога да платя на някого, за да ми даде информация, когато искам да създам лаборатория за 100 кг на партида 4 ммк. Тест за 100 г няма проблем, тест за 1 кг няма проблем. Тест с 25 кг, пълен провал, проблем с температурата, и да, двойна стена на реактора, охлаждаща гърба. Струваше ми 200 кг бром и всички химикали и 2 месеца наем (80 хил. лв.), преди да открия трика. Ако някой ме беше помолил да му платя 10 хил. за трика. Дори не се съмнявах да го направя.
Но това е моето виждане...
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Друг въпрос, искам да правя по 100 л метамфетамин фреш на ден, коя рецепта трябва да следвам? Тази, която е във форума? Аз правя 10L за 40 минути ал/хг. Платих на човека за рецептата... защото не можах да намеря безплатна рецепта за големи мащаби, а както казах, проба и грешка щеше да ми струва много повече (местата струват минимум 10 хил. евро на седмица)
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Дали няма да е по-добре да направите редукция на NaBH4?
 
View previous replies…

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Продуктът е по-слаб, когато хората го използват. Аз съм го направил, нека някой да го пуши. И той казва, че това е слабо. Дадох му малко ал/хг направен и той казва, че това е перфектно, знам, че на теория трябва да е същото. И имах многобройни дискусии по този въпрос с химици...
Имам един клиент, който иска само това, което нарича "мексикански метамфетамин", дори не иска пто/водород.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Ефедрин метамфетамин, който клиентът също ще купи, но е с 2/3 хил. лв. по-скъп. Той не би платил това
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Тя е слаба дори след разделянето на изомерите?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Аз съм от Холандия и сега повечето метамфетамини се правят с платина/водород. Преди няколко години там имаше много мексиканци, които го правеха с ал/хг, клиентите предпочитат мексиканския продукт
 
Top