Фавират се комбинации от лекарства?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Кои са любимите ви комбинации от лекарства?
Така е, моята е глупава, но амфетамини и никотин. Това ми дава топлото усещане и ми се получават нещата
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Мисля, че дори и да решат да не го кажат, много от нас (аз) просто обичат синдрома на кокаина и алкохола. За съжаление той наистина е ужасен за органите ви. Някои знаят, а други не, но когато смесите кокаин и етанол, черният ви дроб прави един трик и синтезира от него нов наркотик. Кокаилен. Когато бях млад психонавт, се хвалех, че не знам какво е пристрастяване, но когато открия наркотика, който ме прави умен, красив и популярен, ще си имам големи неприятности. Намерих го. Или поне намерих това усещане.
TlRo2bAf4I
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Кой е този език? Това не е истинско, нали? Много пъти съм започвал с кока-кола и съм завършвал с алкохол
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Кокаинът и алкохолът основно се комбинират в кокаитин, който има отличително различен ефект.

Това, което винаги изниква на първо място, когато ми зададат този въпрос, е интравенозният кокаин, хероинът и кетаминът. Опиоидите винаги са били страхотни с кокаина.

Напоследък само амфетамини и малко количество бензо. Гъбички или киселина с MDMA. Веднъж пуших обикновени листа от салвия върху много малка доза гъби и имах невероятно преживяване, подобно на ДМТ.
 
Last edited:

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Кофеин и вода. Те са наркотици за мен и винаги ще бъдат!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Разбира се, кофеинът вероятно е любимият ми наркотик, но водата хаха?
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Мога да изпия галони от тази напитка, за мен тя е наркотик, въпреки че в действителност никой не я вижда по този начин.
 
Top