Question DPIA в моя амфетамин - умишлено?

justfortemp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Здравейте, опитни химици,

Вече съм мълчалив читател от известно време тук, но реших да си направя акаунт, тъй като имам въпрос.

Може ли някой да ми обясни как DPIA Di(beta-phenylisopropyl)amin намира пътя си към моя аметамин?
Тествам всеки амфетамин, който получавам от моя източник, и лабораторията за намаляване на вредите редовно съобщава за замърсяване с DPIA вътре в амфетамина.
Може ли някой да ми каже дали това е вложено умишлено или как се е появил DPIA? Може би лош синтез?


Благодаря ви за помощта :)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Здравейте, това е само страничен продукт на синтеза. Не се притеснявайте. Предполагам, че няма повече от няколко подаръка на ДПВУ, прав ли съм?
 

justfortemp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Здравейте на Г.Патън: "В момента в България се провеждат многобройни изследвания на химическите науки, които са свързани с химическите науки,

Благодаря за отговора :)
Наистина, той се намира само вътре, но количеството е твърде малко, за да се определи.
Това, което ме накара да бъда скептичен обаче, е, че чистотата намалява значително с течение на времето.
Започнахме със 70% чистота, а всички последни няколко партиди показаха "само" 45-50%.
Но не бяха открити други психоактивни вещества.
Така че може ли да се окаже, че източникът знае, че го тествам, и го смесва с неактивни вещества като манитол, които няма да бъдат открити от лабораторията. Или пък е възможно по-нискокачествено масло или лош производствен процес да понижи чистотата толкова много?Вероятно е трудно да се каже, но бих искал да чуя мнението на експерт.

Дали този страничен продукт на синтеза (DPIA) означава, че той не е направен добре, защото очевидно трябва да може да се избегне, тъй като имах много проби и без него?

Благодаря ви за отделеното време да отговорите на въпросите ми!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Характеризирани ли са и неактивните съставки? Интересно ми е какво представлява останалата част от 30 до 100 %.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Солите на амфетамина са известни с това, че са нестабилни и се развалят доста бързо. Този проблем може да възникне дори при фармацевтично приготвяне с използване на чисти фармацевтични съставки.

Възможно ли е по-нискокачествено масло или лош производствен процес да понижат чистотата толкова много?" Вероятно е трудно да се каже, но бих се радвал да чуя мнението на експерт.

Да. Чистотата може да варира значително. Всякакви остатъчни странични продукти могат да доведат до по-ниско качество и понякога драстично. Последната стъпка на титруване със сярна киселина може да бъде убийствена. Също така типичната реакция, извършвана с Al/Hg, е мръсна и може да остави много соли след себе си. Реакцията с LAH е по-чиста, но не съм сигурен дали много хора я използват. Виждал съм проби (красиви бели и кристални), които се тестват с различна чистота. Единствената променлива величина беше изпълнението на реакцията от страна на оператора.

Никога не съм разбирал защо някой използва амфетамин вместо рацемичен метамфетамин и защо той е по-популярен в Европа.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Всъщност при Лойкарт има най-много примеси, хидридните редукции и хидрогенирането също не са чисти от котли, Al/Hg в специална с парна дестилация е с учудващо ниско съдържание на странични продукти, а метамфетаминът от фармацевтичен клас ефедрин чрез Rp/I е най-добрият досега (идва от последната стъпка, унищожаваща изходното съединение и междинните продукти). О! Така приложимите редукции с Na-метал също са доста добри.
Изненадващо - да. Но е вярно.
Говоря само за активните примеси, тъй като само те имат значение. Неактивните примеси могат да се разглеждат като пълнител.
Това е така, защото амфетаминът е инструмент, но метамфетаминът е начин на живот. Това идва от различната продължителност, по-лесно е да останеш вменяем с наркотик, действащ от 8 до 10 часа, отколкото с такъв, действащ два дни или повече, тъй като последният те превръща в туикър за нула време.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Той е резултат от реакцията на амфетамина, първичен амин, с кетона P2P. Това се случва често, тъй като Амфетаминът е по-привлекателен за Кетона, отколкото Амонякът. Правилно извършена дестилация с пара (без да се прегаря всичко при 150 °C!) или фракционна (вакуумна) дестилация би се справила с това, но това се прави рядко. Това е така, защото DIPA и свързаните с нея примеси са силно активни и дълготрайни и клиентите си мислят, че Amph е по-силен и по-добър, докато в него има само примеси, които силно действат на нор-адреналиновата система. Дългото времетраене също така прави много по-трудно свалянето. DIPA е лоша новина, ако търсите стимулиране на ЦНС и еуфория и по-малко след твърде много ефекти, подобни на еспресото. Освен клиентите това, разбира се, са и готвачите, които винаги търсят преки пътища и не се гордеят с продукта си, а се самозалъгват. Човек би си помислил, че ако приготвяте многокилограмови партиди, бихте могли да си позволите истински анализ? Орех не, те биха могли да си го позволят, но всъщност не искат да знаят по основателна причина.
 
Top