• Forumun Türkçe bölümüne hoş geldiniz, kişilerinizi (Jabber, Telegram, Signal, vb.) göndermenin kalıcı bir yasakla sonuçlanacağını unutmayın! Emanet hesabı kullanmadan bir şey almaya veya satmaya karar verirseniz ve para kaybederseniz, size yardımcı olamayacağız.

Dead Drop Мъртви капки в Тюркян - в кой град?

The best city for dead drops?

  • Istanbul

    Votes: 23 52.3%
  • Ankara

    Votes: 5 11.4%
  • Izmir

    Votes: 3 6.8%
  • Bursa

    Votes: 2 4.5%
  • Antalya

    Votes: 3 6.8%
  • Konya

    Votes: 3 6.8%
  • Adana

    Votes: 0 0.0%
  • Şanlıurfa

    Votes: 0 0.0%
  • Gaziantep

    Votes: 0 0.0%
  • Mersin

    Votes: 5 11.4%

  • Total voters
    44

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Здравейте, общност Breaking Bad

Ако не знаете какво е мъртва капка, прочетете тук: Мъртви капки

Бих се интересувал от това къде бихте имали интерес да получавате мъртви капки за всички видове продукти. Анкетата е по-скоро свързана с местоположението, отколкото с продукта.

Чувствайте се свободни да оставите гласа си в анкетата, ако вашият район/град не е тук, можете да оставите мнението си в раздела за коментари

Поздрави,

Гордън
 

lucine

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Не бих се облажвал от държави, в които има сериозно наказание за притежание, разпространение или трафик на наркотици. Както и на толкова много други места по света. Защо бихте рискували каквото и да било?
 

Trcrime

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
В цяла Турция има пазар на лекарства. Изпращаме хероин и марихуана за Европа, а кокаинът се разпространява по маршрута на страната. Какво искате да откриете в страната?
 

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Ей там, човече, вече отговорих за "обявата за работа" по отношение на Тюркие, но исках да се свържа и с теб!

Би трябвало да е сравнително лесно да се изберат оптималните градове и особено конкретните квартали. Можем да поговорим за това чрез който и да е канал за комуникация, който предпочитате. Изключителен опит с криптовалутите и пазара на наркотици (конкретно пазара на наркотици в Тюркие, това е).

Надявам се скоро да се чуем с вас, момчета! :D
 
Top