D-амфетамин от фенилпропаноламин/катин с използване на литиевометална модифицирана брезова редукция разклащане и печене. D-метамфетамин от ефедрин.

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Можете да използвате ефедрин за получаване на D-метамфетамин. Или пък фенилпропаноламин или катин, за да направите D-амфетамин.




RwskMeYZKP
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Това трябва да се чете безводен амоняк.
А не хидроксид. водата е опасна при тази реакция.
Също така,
Ако изходният ефедрин е рацемичен, крайният резултат ще бъде рацемичен. трябва да бъде l ефедрин
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Упс. това е shake and bake (разклати и изпечи). моя грешка.
Обърках се и помислих, че говорите за модифицирана бреза, започваща с безводен амоняк и литий. в този се създава на място. продължавайте
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Бях в един окръг от този и повечето готвачи просто използваха безводен амоняк. след като ни отнеха достъпа до него, си го направихме сами
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Здравейте на всички,

Това означава ли, че продуктът, подобен на бял прах, който получихме в края на целия този процес, е крайният продукт? И, че не се нуждае от допълнителна обработка или нещо друго, че е същият "лед, кристален метамфетамин", който се продава на улицата?? Ако е така, защо е бил под формата на прах, а не под формата на кристали, както обикновено го виждаме?? И как можем да го кристализираме?

Освен това в повечето видеоклипове виждам, че в края на процеса те наричат крайния си продукт ( същия този прахообразен продукт) метамфетамин хидрохлорид, а не само метамфетамин? Защо това е така? когато е лед или кристален метамфетамин, обикновено знаем, че е само метамфетамин, но всъщност е метамфетамин хидрохлорид и думата хидрохлорид просто не се споменава, а винаги присъства като премълчана дума? Или хидрохлоридът, който получаваме накрая, се извлича чрез друг процес за пречистване на крайния продукт, който след това е САМО метамфетамин (лед, кристален метамфетамин)?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@Юмин, почти всяко лекарство в основната си форма е масло, така че когато някой говори за краен продукт на прах или големи кристали, той се позовава на солната му форма, като за метамфетамините това е почти изключително хидрохлоридна сол.
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Благодаря, човече!

Имам още един въпрос, Така че крайният продукт, който получаваме в края на тази процедура, който е Methamphetamine HCl, е под формата на прах. Но действителният продукт, който виждаме по улиците, е под формата на кристали. Трябва ли да разтворим същия този прах в някаква течност и да го рекристализираме, за да получим големи кристали? Ако е така, как да направим това? И какви разтворители използваме? Можете ли да посочите някои основни моменти от този процес на рекристализация?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Когато метамфетаминът на свободна основа е утаен под формата на сол във въглеводороден разтвор - "ПЪТЯТ СНЕГА" - това е известно като "кран" форма на наркотика.
Ледът е бил промит, пречистен и кристализиран в това, което представлява, с помощта на ацетон и алкохол или вода.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Освен това тогава бях готвач на метамфетамин, а не химик. Грижех се да го изсуша добре, но го продавах направо от филтъра, без да го прекристализирам. консистенцията зависеше от това, с какво е използван за изтегляне. толуенът и ксилолът даваха бял пухкав прах. Горивото Coleman даваше бял кристален продукт. 111 триклоретанът и другите хлорирани разтворители даваха зеленикав кристал, понякога голям. етер.....
Проклятие. Не си спомням какво даваше етерът. оттогава са минали 20 или повече години.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Пс. Аз все още не съм химик. Сега съм просто пенсиониран готвач на метамфетамин, който обича да учи
 

Haruwua

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
6
Reaction score
14
Points
3
Знам, че може да е глупав въпрос, но би ли могъл u теоретично да използва и амониев сулфат вместо амониев нитрат? Единствените разлики, които открих, са, че сулфатът не е взривоопасен като нитрата и че същото количество сулфат би направило разтвора по-кисел от същото количество нитрат (така че бих използвал по-малко).
Не съм химик и знам, че молекулярната структура е различна. Просто питам дали това би могло да се получи, защото амониевият нитрат е изключително труден за получаване тук, но амониевият сулфат не е. Поздрави
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Да, можете да използвате приблизително всяка амониева сол (от това, което разбирам) - аз самият съм използвал само нитрат, защото все още мога да намеря в студените опаковки. Изтичам на сухо, макар че ми останаха около 6 готварски печки.
Какъв продукт използвате за амониев сулфат? Или как се снабдявате с него, ако мога да попитам?
Благодаря.
 
Top