Question Бихте ли могли да ме посъветвате/помогнете ми с моята лаборатория за MDMA

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, колеги от ББ,

Търся помощ от хора, които са се обучавали в мдма лаборатории, тъй като бих искал да науча процеса на производство на мдма кристали.

Нямам нищо против да работя с микросинтетици, за да започна, ако това е, което ме съветват да направя, но бих искал да си проправя път до производството на 10 кг на месец.

В момента чета цялата информация, която мога да намеря, и се опитвам да съставя списък с необходимото лабораторно оборудване, за да мога да започна.

В списъка ми в момента има:
1x Лабораторен комплект по химия VEVOR с 32 части.
1x RBF с 3 гърла и 3 запушалки.
1x разделителна фуния.
1x гореща плоча с магнитна бъркалка.

Може ли някой да ме посъветва за друго лабораторно оборудване, което ми е необходимо за първия ми синтезатор.

Също така, когато лабораторията е опетнена, трябва ли да прикрепя въглероден филтър към изхода/изпускателния вентилатор, като например филтър, който се използва при производството на канабис? Или това не е необходимо?

TIA
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Има много неща, за които трябва да се мисли. Ако го правите от кората на дървото сасафрас, това изисква хе'll от много повече усилия, отколкото ако можете да получите MDP-2-P, ако случаят е такъв, същите маршрути за производство на метамфетамин от p2p правят mdma от MDP-2-P. Определено ще ви трябват някакви ph документи, а фунията на Бюхнер е много полезна. Ще е необходим източник на вакуум и не пестете от горещата плоча. Нищо по-малко от 150 долара ново не си струва. В ebay има употребявани по-евтини, но тези от 50-120 долара в повечето случаи дори няма да сварят вода
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Благодаря ви, Осмоза Вандерваал, ще се опитам да си набавя MDP-2-P.

Не знаех, че може да се използва кората на дървото сасафрас, обичам да работя с растения и дървета, но ще се опитам да си набавя MDP-2-P, за да улесня работата си.

Можете ли да ми препоръчате количеството MDP-2-P, което трябва да се опитам да набавя (за да мога да се запозная с процеса)?

Благодаря ви за помощта, ако имате нужда от съвет относно производството на канабис, не се колебайте да ми пишете, че имам познания, благодаря отново
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Има планина от етерични масла, които могат да се превърнат в мдма. Сафрол ( масло от сасафрасово и канелено дърво) евгенол (масло от карамфил) пиперонал катахол ванилия има тон информация тук https://erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Уау, изглежда интересно. Ще се заловя веднага, наздраве
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Някои защитени форми на ПМК, като глицидати или бромоарил и пропиленоксид, могат да се окажат по-подходящи за голям план, природните ресурси са ненадеждни.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Благодаря ви HerrHaber, оценявам високо вашия принос.

Бих получил истински буз от използването на природен ресурс и това определено е нещо, което бих опитал.

Но също така се нуждая от надеждна, постоянна съставка/съставки, която/които, надявам се, ще мога лесно да си набавя. При това положение, бихте ли имали и конкретна препоръка за използване на природен ресурс, който да не е природен, моля? Лабораторията ще бъде базирана в Обединеното кралство,

Моля, изпратете ми съобщение по всяко време, ако имате нужда от някаква информация относно производството на канабис, ще се радвам да ви помогна.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Тънкостите на Обединеното кралство често са известни на вашия господар, сър @The-Hive
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Невероятно, благодаря, че ме включихте в програмата "Осмоза" на Вандервал
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Има този нов метод, одобрен за изпитване от FDA, който започва с 1-бромобензо-3,4-диоксол, след това с пропиленоксид и полученият алкохол може лесно да се окисли до pmk.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Благодаря HerrHaber, звучи интересно, ще прочета малко информация за това
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Стъклени тави за пай, втора употреба. Вземете всички, които имат, ако са 2 кг/бр. Съдовете за изпаряване са скъпи, тези са евтини. Или съдовете за касерола на майка ви
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Благодаря, оценявам всяко предложение и всяка частица помощ с насока
 
Top