• Bienvenido a la parte española del foro. ¡Recuerda que publicar tus contactos (Jabber, Telegram, Signal, etc.) resultará en un baneo permanente! Si decides comprar o vender algo sin usar una cuenta escrow y pierdes dinero, no podremos ayudarte.

Cocaine Доставчик на кокаин

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
40
Reaction score
5
Points
8
Здравейте, търся чист кокаин от испания до европа. Пишете ми dm!
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
40
Reaction score
5
Points
8
Знам, че повечето от тези момчета са от nl
 
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
Налични са мъртви капки не Онези, които отиват да публикуват кг
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
40
Reaction score
5
Points
8
Не разбирам отговора ви. Аз не търся килограми, а само няколкостотин грама.
Имал съм проби от кокаин от нл и испания и най-вече испанският кокаин беше по-чист от нл
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
90% го получавате от основния доставчик знаете ли големите кучета от дистрибуцията в Европа
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Thx bro той купува оргинален колумбийски от мен. Проблемът от този бизнес е, че коксът от Южна америка до европа е всяка партида deffirent. Хората трябва да разберат, че не държавата, от която купуваш. а не партидата, защото всичкият кокаин идва от Южна Америка.
 

merlene

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
За кого говорим? Аз самият съм направил куп публикации. Не съм спал от четвъртък сутринта. Приблизително 1 път на всеки 6 седмици получавам някаква добра мета. Идва от същите хора, както винаги, но го познавам, когато го видя, по-непрозрачен е от всичко останало, но се топи и се пука обратно, а температурите на топене са все едни и същи. Защо правя индикатор за хиралност
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
463
Reaction score
236
Points
43
Deals
1
Не спиш ли много, приятелю 😵💫 направо D-meth
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Аз не го правя. Не се нуждая от много сън. Химията на мозъка ми не е конвенционална. При 60 часа мога да балансирам реакциите, да правя геометрия, да водя разговор. Почти съм сигурен, че не съм човек в традиционния смисъл на думата.
 

Toncehac

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Откъде ще изпращате? Миналия месец си купих унция кокаин и седнах тук, в симулацията си, и за 6 дни приготвих и изпуших всяко парченце от него. Измих го, изсуших го, А/Б екстрахирах го, бях като Скрудж Макдък, но плувах в кокаин вместо в голф. Излишно е да казвам, че съм малко почитател. Нямам проблем да плащам за качество. В продължение на 2 години Idrove дълъг път и плати $ 700/7g и беше доволен като удар, че дори да получите shit толкова добър. Беше добър нежен 80% вероятно бебешка формула повече мляко на прах, лесен за носа, но да направи въздействие вътре в синусите си, че ви накара да хвърли главата си назад и да отиде "Whoa!" Най-добрият кокаин мисля, че може да бъде разумно получени от биологичен източник е на стойност 150 долара цял ден на носа ми
 
Top