Question Нелегална лаборатория за производство на A-Oil в Белгия.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Здравейте,

Аз съм от Белгия и имам стабилен източник на апаан и искам да започна с апаан до бмк до А - масло и метамфетамин единственият проблем е, че ми трябва партньор с място за лабораторията и пари, които да ми инвестира мога да получа и листа от кока в насипно състояние, така че можем да направим и кокаин от рибни люспи!
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Не се нуждаете от партньор, ако имате източници Започнете с малки стъпки нагоре

купувайте листата на кока, произвеждайте в малък мащаб
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Живея в апартмент Имам нужда от партньор, който да има място, където да можем да правим всичко...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Използвайте кухненското пространство. Уверете се, че имате достатъчно вентилация и не забравяйте да почистите, след като приключите, или купете шатра за отглеждане и работете вътре в шатрата за отглеждане.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Страхотна идея Имам палатка за отглеждане
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Хубав въглероден филтър с 8-инчов вентилатор трябва да е добър за работа
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Необходими са ви приблизително около 500 кг листа от кока, за да произведете един единствен килограм кокаин HCI... Въпреки че листата от кока са незаконни в Европа за внос от СА, е безсмислено да се правят и никой не го прави поради това...
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Второ, листата на кока след прибирането им трябва да се обработят възможно най-скоро, поради окисляването на листата на кока и загубата на алкална сила и много други причини, поради които тази работа е само за планинската верига на СА Андите
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Знам, че съм роден в Перу и съм професионален техно диджей, продуцент и изпълнител, така че имам достъп до частен самолет...
 
View previous replies…

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Приятелю, моля те, не мога да издържам повече. Ти си лъжец първа класа, чрез този форум съм се запознал с много добри хора като продавач. Не съсипвай този сайт с глупостите си. Дойдох да те посетя лично и дори ти дадох шанс, като ти дадох литър масло. Мина една година, а ти просто не отговаряш на постовете ми. И все още не съм платил. Нали четеш това, което пишеш. Живееш в жалък малък апартамент, но си топ диджей и имаш достъп до частни самолети. Пак повтарям, не съсипвай този сайт за сериозните хора. Първо, започни да изплащаш дълга си към мен. Благодаря ти.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Братле, казваш, че имаш частен самолет, следователно пари да плащаш поддръжката и горивото, но нямаш пари да си купиш апартмент, достатъчно голям за правене на синтези, и дори имаш нужда някой да инвестира в теб, това е просто толкова очевидна и нелепа лъжа.

А дори и да не беше така, идеята да се летят листата до Европа, за да се направи извличането и нещата тук, е икономически погледнато лоша, тъй като директното доставяне на кокаин, който вече е извлечен, следователно има по-малка маса, би било много по-евтино. Особено като се има предвид, че разходите за необходимите материали и т.н. тук са много по-високи по две основни причини: 1. нямате масово производство като в картелите и 2. само европейските цени или ако купувате от някъде другаде, доставката и т.н.
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Значи имате предвид да сложите няколко тона листа от кока в частния си самолет? :)
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Това не е моята струя можете да ги наемете и не искам да правя бизнес с картели обичам да си пазя главата и бих могъл да наема къща или нещо друго, но това ще бъде на мое име и това не е опция и никога не съм молил някого да инвестира сър
 
Top